‘אנדרסן’: המותג שנבנה מחדש בעמל – מציג מיתוג מחודש

פירמת המס הגלובלית Andersen תהפוך את כלל החברות הפעילות במסגרתה במזרח התיכון לנושאות את שמה בלבד • המותג המשותף מגיע אחרי שהחברות המאוגדות תחת המותג באירופה ובאמריקה הלטינית הצטרפו למהלך מוקדם יותר השנה • ובאיזה מדינות יחל התהליך אחרי המזה”ת?

הלוגו החדש של אנדרסן גלובל

רשויות המס בעולם מגבירות את שיתופי הפעולה כדי להיאבק בהעלמות מס, בתכנוני מס בלתי חוקיים ובהון שחור, והצורך הגובר ביועצי מס בעלי מומחיות בינלאומית, הולך ועולה.

Andersen Global היא איגוד בינ”ל של חֶבְרות חבֵרות עצמאיות ונפרדות מבחינה משפטית שכוללות מומחי מסים ומשפט ברחבי העולם.

250/200 סייד בר + קובייה בכתבה

אחרי שנמחקה מהמפה ב-2002 ליותר מעשור בעקבות שערוריות משפטיות (תחת השם ‘אנרון’ שהפך למותג שלילי) קמה אנדרסן (בהטיות ותוספות שונות) ב-2014 ע”י שותפים חדשים, כשאט אט היא הולכת ורוכשת את אמון הציבור מחדש.

“השורשים של הפלטפורמה הגלובלית של אנדרסן מקורם ב-2002 כש-23 שותפים לשעבר של ארתור אנדרסן הקימו את חברת המסים בלבד WTAS LLC ואחריה הוקמה אנדרסן גלובל (לשעבר WTAS Global) ב-2014. באותה שנה, החברה החברה האמריקנית המייסדת התקדמה ואימצה את המותג Andersen Tax ולאחר מכן חברות חבֵרות באמריקה הלטינית, אירופה ואפריקה. הופעת הבכורה של Andersen Tax ו-Andersen Tax & Legal במזרח התיכון הייתה ב-2017 והאזור התרחב מאז ליותר מ-20 מקומות, 500 אנשי מסים ומשפטנים וקרוב ל-100 שותפים כיום”, מתואר המותג בהודעה הרשמית של החברה.

כיום, שש שנים לאחר בניית המותג, הגיע זמנה של ‘אנדרסן’ לחזק את הפלטפורמה במזרח התיכון.

מעתה, החברות החבֵרות של ‘אנדרסן גלובל’ במזרח התיכון יפעלו עכשיו בשם המותג ‘אנדרסן’. ההודעה על כך מגיעה בעקבות האימוץ של המותג “אנדרסן” על ידי החברות החבֵרות באירופה ובאמריקה הלטינית מוקדם יותר השנה.

החברות החבֵרות של ‘אנדרסן גלובל’ שבעבר פעלו במותגים Andersen Tax ו-Andersen Tax & Legal במצרים, ירדן וכוויית ישנו עכשיו את שמן גם כן למותג המשותף “אנדרסן”. בנוסף, אנדרסן הודיעה כי גם החברה החבֵרה Alrikaz בממלכת ערב הסעודית (סעודיה) תאמץ גם היא את המותג אנדרסן. “האימוץ של מותג משותף באזור משקף באופן הטוב ביותר את החבילה המלאה של שירותים גלובליים שהחברות החברות של אנדרסן מציעות ללקוחות שלהן, כולל שירותים משפטיים ב-16 מדינות, ששתיים מהן במזרח התיכון”, נאמר בהודעה לעיתונות של החברה.

בנוסף למצרים, ירדן, כוויית וסעודיה, יש לאנדרסן גלובל נוכחות במזרח התיכון גם בבחריין, לבנון, עומאן, פלסטין, קטאר ואיחוד האמירויות באמצעות חברות שיתוף הפעולה שלה, עם תוכניות מבוססות להתרחבות נוספת.

870/135 ליינר ארטקל

“האימוץ של מותג משותף על ידינו בכל העולם מראה כמה רחוק הגענו כארגון ולאן אנו הולכים”, אמר מרק וורסאץ, היו”ר של אנדרסן גלובל והמנכ”ל של אנדרסן. “אנחנו מחויבים לבנות ארגון נקודת מידוד שקובע את אמות המידה בכל העולם לשירותים הטובים מסוגם, בלתי תלויים וסינרגטיים. המותג המשותף שלנו מסמל את השירות היעיל שלנו וערכי הליבה המשותפים ברחבי העולם”.

“המזרח התיכון הוא שוק מתעורר ומסים הוא ענף מתרחב, במיוחד עם דגש על הגיוון של הכלכלה”, אמר פואד אל הוראני, מנהל כללי אזורי משותף במזרח התיכון. “הצעת שירותים מקיפים ויעילים, כולל מסים ומשפטים, הניחה בסיס איתן ויצרה לארגון שלנו פלטפורמה תחרותית באזור”.

לינה המדי, מנהלת כללית אזורית משותפת במזרח התיכון, הוסיפה: “היצע השירותים של החברות החברות שלנו ממצב אותנו למלא את הצרכים של הלקוחות שלנו בלי להתחשב בגבולות. מותג משותף הוא ציון דרך עבור הארגון שלנו, ואנחנו מצפים לשלב הבא הזה בהתפתחות של האזור שלנו”.

במהלך השנה הבאה, חברות חבֵרות באפריקה, קנדה וישראל יאמצו את המותג אנדרסן, ואילו אנדרסן גלובל תמשיך בהתרחבות קפדנית שלה בשווקים קריטיים, כולל הקריביים, אמריקה הלטינית, אפריקה והמזרח התיכון.

Inner 620/130

מומלץ עבורך

כתיבת תגובה