אקזיט סייבר: ג'אוולין נמכרה לסימנטק בעשרות מיליוני דולרים

אקזיט נוסף בתעשיית הסייבר המקומית: סימנטק הודיעה היום על רכישת הסטארטאפ ג'אוולין (Javelin Networks) • סכום העסקה לא נמסר אך הוא הוערך בעשרות מיליוני דולרים

עובדי ומייסדי ג'אוולין הישראלית חוגגים את האקזיט | יח"צ

כשרועי אבוטבול, גיא פרנקו ואלמוג אוחיון – כולם בני 33 – הקימו את ג'אוולין בשנת 2014 הם לא חלמו שבכנס טכנולוגי (RSA) בפברואר 2018, אנשי סימנטק יחלו במו"מ לרכישתם. אבל פגישה של שעה שהתמשכה לארוחת ערב שנמתחה עד שעות הלילה הקטנות, הובילה בסופו של דבר לניצנים של שיתוף פעולה אפשרי, אפילו רכש. אקזיט, במילה אחת.

'ביזנעס' מתרחב בניו-מדיה: מהיום, כל העדכונים – גם בוואטסאפ!

box

השבוע זה קרה: ענקית אבטחת המידע האמריקאית 'סימנטק', שמגנה על למעלה ממאתיים מיליון נקודות קצה ברחבי העולם הודיעה על רכישת ג'אוולין הישראלית, שעוסקת בהגנה על ארגונים מפני התקפות על מסד הנתונים שלהם.

ג'אוולין הישראלית מעסיקה עובדים בישראל ובארצות הברית מתמחה בהגנה על מרכז מסד הנתונים של תוכנות מייקרוסופט. בינה מלאכותית שיצרה חברת הסטארטאפ מציגה בפני תוקף (האקר) תמונה אחרת מזו המופיעה על מחשבי החברה, ומונעת ממנו לשבש את המערכות. זאת מתוך יציאת נמקודת הנחה, שכל תקיפה שהתגלתה, מלמדת על הימצאותו של ההאקר בפנים, ועל כן הפיתוח מציג בפניו ראש לכל, תמונות מסך שונות מאלה שאכן קיימים במערכת.

"בדור הענן, שירותי ניהול זהויות כגון Active Directory מהווים חלק קריטי באינטראקציה של המשתמש עם היישומים והשירותים בארגון. זהוגם מאגר מידע קריטי שתוקפים מנצלים באופן קבוע. הוספת הטכנולוגיה של Javelin Networks לסל מוצרי אבטחת עמדות הקצה המוביל שלנו יעניק ללקוחות סימנטק יתרון ייחודי באחד התחומים הפגיעים והקריטיים ביותר בתשתית ה- IT. והכי חשוב, הטכנולוגיה תחשוף נקודות תורפה ב-AD ותמנע התקפות בנקודת חולשה תוך מניעת פגיעות רוחביות", אמר ג'אבדחסן (Javed Hasan), סגן נשיא בכיר לתחום ה- End Point ומוצרי Data Center, סימנטק.

"עמדת קצה המחוברת ל-AD מעמידה את הארגון בסיכון גבוה יותר כיוון שמעצם חיבורה לרשת, היא חושפת את כל מאגר הנתונים לתוקפים. הצטרפותנו לסימנטק, המובילה בפלטפורמות ההגנה על עמדות קצה, תקדם אותנו צעד אחד קדימה בהשגת המטרה שלנו להגן על כל מכונה בעולם המחוברת ל- Active Directory ," אמר רועי אבוטבול, מנכ"ל ומייסד ג'אוולין.

inner

כתיבת תגובה