בגלל בן & ג’ריס: פלורידה מצטרפת למדינות שלא ישקיעו ביונילוור

בן & ג’ריס העולמית החליטה שלא לאפשר מכירת גלידות בכל שטחי ישראל ובתגובה הודיעה פלורידה כי תפסיק ההשקעות ביונילוור | אבי זינגר, מנכ”ל ובעלי בן & ג’ריס ישראל: ״מדינת פלורידה נכנסה גם היא לרשימת המדינות הפועלות בצורה ברורה ונחושה כנגד החרמת מדינת ישראל ואזרחיה”

גלידה של בן & ג'ריס | צילום: יח"צ

מדינת פלורידה החליטה גם היא להפסיק את ההשקעות בחברת יוניליוור בשל ההחלטה שקיבלה בן & ג’ריס העולמית שלא לאפשר מכירת הגלידות בכל שטחי ישראל. החברה, שנוסדה בשנת 1978 על ידי בן כהן וג’רי גרינפלד, יהודים שנחשבים לפרו-פלסטינים, מסרה לפני כחודשיים, כי הודיעה לזכיין הישראלי כי החוזה הקיים, שמסתיים בסוף 2022, לא יוארך וכי יימצא הסדר חדש למכירת המוצרים בישראל.

לאור זאת, הסנקציות מול בן & ג’ריס העולמית ויוניליוור מתרחבות ובבן & ג’ריס ישראל הודיעו כי הם “מברכים את מדינת פלורידה המצטרפת לעוד ועוד מדינות הניצבות לצד מדינת ישראל ונלחמות בהחרמתה”.

250/200 סייד בר + קובייה

כמו כן, אבי זינגר, מנכ”ל ובעלי בן & ג’ריס ישראל, אמר, כי “מדינת פלורידה נכנסה גם היא לרשימת המדינות הפועלות בצורה ברורה ונחושה כנגד החרמת מדינת ישראל ואזרחיה. גלידה אינה חלק מהפוליטיקה ובן & ג’ריס ישראל תמשיך למכור בכל שטחי המדינה ולהעסיק מאות עובדים תושבי הדרום”.

כזכור לפני מעט יותר מחודשיים הודיעה חברת בן & ג’ריס העולמית במפתיע (או שלא. תלוי את מי שואלים): “אנו מאמינים כי מכירת הגלידה בשטחים הפלסטיניים הכבושים לא תואמת את ערכינו, וקיבלנו פניות גם מהלקוחות והשותפים שלנו”.

באותה עת מסר ראש הממשלה נפתלי בנט כי “גלידות יש הרבה. מדינה – יש לנו רק אחת. בן אנד ג’ריס החליטה למתג את עצמה כגלידה אנטי-ישראלית. זו החלטה שגויה מוסרית ואני מאמין שתתברר גם כשגויה עסקית. החרם על ישראל – דמוקרטיה מוקפת איי טרור – משקף אובדן דרך מוחלט. החרם לא עובד ולא יעבוד, ונילחם בו בכל הכוח”.

מומלץ עבורך

כתיבת תגובה