בגלל מחיר למשתכן חברות בניה נכנסות לתחום הנדל”ן המניב

חברת צרפתי שמעון שעסקה בבנית מגורים חישבה מסלול מחדש ורכשה קרקע בפארק העסקים אגמים בראשל”צ ומתכננת להקים 2 בניינים בני 7-8 קומות עם 34,000 מ”ר למשרדים ומסחר.

בניית נדל"ן מניב shutterstock

חברות בניית מגורים בורחות מהתחום כאפקט של תוכנית מחיר למשתכן: כך לדוגמה חברת צרפתי שמעון, שלה פעילות בניה מסיבית בתחום המגורים, החליטה להיכנס לתחום הנדל”ן המניב. בשנים האחרונות כוללת פעילות החברה למגורים אלפי יח”ד בבניה ובתכנון, עם פרויקטים פעילים בראשון לציון, יבנה, באר יעקב, אשקלון, ירושלים וראש העין, ובקרוב יפתחו פרויקטים בבאר שבע, בת ים וקריית מוצקין.

המהלך הראשון שעשתה החברה בתחום הינו רכישת קרקע מהמינהל בפארק העסקים אגמים בראשון לציון. על קרקע זו מתכננת החברה להקים 2 בניינים בני 7-8 קומות, עם 34,000 מ”ר למשרדים ומסחר.

לדברי ורד צרפתי זבולון, סמנכ”לית חברת צרפתי שמעון “תכנית מחיר למשתכן הביאה לכך שאין יותר קרקעות לבניה של פרויקטים רגילים. כחלק מחשיבה לטווח ארוך החלטנו לנתב את ההון של החברה לתחומי בניה נוספים, וכיום אנחנו בוחנים הזדמנויות בתחומי הדיור להשכרה ונדל”ן מניב.

“כצעד ראשון רכשנו את הקרקע בראשל”צ. אנחנו מעריכים שהפוטנציאל של נדל”ן מניב במיקום הזה רב שכן יש בשנים האחרונות רצון של עסקים לצאת מהדוחק, הפקקים והמחירים של תל אביב והמרכז לאזורים סמוכים וראשל”צ נותנת לכך מענה. פארק העסקים אגמים נהנה מנגישות גבוהה בזכות כניסות אליו הן מנתיבי איילון והן מכביש 431”.

פרויקט הקוטג’ים של צרפתי שמעון בפסגות אפק ראש העין 1 קרדיט: IT STUDIO

רוגע160
inner

כתיבת תגובה