בהיקף כולל של כ-100 מיליון ש”ח: 2 הסכמי שכירות ל’עופר הכרמל’

מליסרון חתמה על שני הסכמי שכירות חדשים להשכרת כ- 13,500 מ”ר בפארק ההיי טק עופר הכרמל בהיקף כולל של כ-100 מיליון ש”ח | ההסכמים נחתמו עם חברות הביומד Insightec ו-MeMed | Insightec תשכור משרדים בשטח של כ- 10,500 מ”ר ו-MeMed  תשכור משרדים בשטח של קומה בבניין | תקופת השכירות היא כ- 7 שנים עם אופציה להארכה

פארק עופר הכרמל | הדמיה: 3dvision

חברת מליסרון שבשליטת עופר השקעות ובניהולם של ליאורה עופר (יו”ר) ואופיר שריד (מנכ”ל), חתמה על שני הסכמי שכירות חדשים בבניינה השלישי והחדש בפארק ההיי-טק עופר הכרמל בהיקף כולל של כ-100 מיליון שקל למשך תקופת השכירות. החברה תשכיר לחברות ההייטק Insightec ו-MeMed  משרדים בשטח כולל של כשליש משטחו של הבניין, העומד על כ-23,000 מ”ר, כאשר לגבי יתר שטחי הבניין מתנהלים גם משאים ומתנים.

בנוסף, Insightec חידשה את הסכם השכירות שלה בבניין הקיים, בשטח של כ- 6,500 מ”ר.

250/200 סייד בר + קובייה

פארק עופר הכרמל, בבעלות חברת מליסרון, ממוקם בטירת הכרמל, וחולש על 76 דונם שעליו בנויים 50,000 מ”ר של משרדים ומסחר. מתחם הפארק נמצא בסמוך לפארק מתם חיפה, לתחנה המרכזית של אגד ולתחנת הרכבת ‘חוף הכרמל’. בימים אלו מושלמת בנייתו של הבניין השלישי בפארק בהשקעה של כ- 200 מיליון שקל, והוא צפוי להתחיל להתאכלס בעוד כשלושה חודשים.

הבניין משתרע על כ-23,000 מ”ר, מתוכם 22,000 מ”ר למשרדים, 1,000 מ”ר מסחר וכ- 250 חניות. הבניין החדש תוכנן ע”י משרד מושלי אלדר אדריכלים. במתחם הקיים פועלים מגוון שוכרים בתחום ההייטק, ביניהם: קוואלקום, נובוקיור, בי קיור לייזר ופירמת ראיית החשבון KPMG.

בין השוכרים החדשים נמצאת חברת המכשור הרפואי אינסייטק (Insightec) אשר עוסקת בפיתוח, ייצור ושיווק של מערכות רפואיות טיפוליות, מאושרות ,FDA שנועדו לביצוע טיפולים לא פולשניים.

Inner article

 אינסייטק הוקמה על ידי ד”ר קובי ורטמן ומנוהלת על ידי ד”ר מוריס פרה. חברת הביוטק מימד (MeMed) אשר גייסה לאחרונה כ- 90 מיליון דולר, מרחיבה את פעילותה בפארק. מימד, בניהולם של המנכ”ל ערן אדן, והיו”ר כפיר עובד, מפתחת בדיקות ומכשירים בתחום הדיאגנוסטיקה, ובין יתר מוצריה בדיקה המסייעת לאבחן בין זיהומים ויראליים לזיהומים חיידקיים ב-15 דקות אשר לאחרונה אושרה על ידי ה-FDA לשיווק בארה”ב.

Inner 620/130

מומלץ עבורך

כתיבת תגובה