בהיקף עשרות מיליונים: BCEG הסינית תבצע פרויקט בנתיבות

קבוצת רמי צרפתי חתמה על הסכם ביצוע בעשרות מיליוני שקלים עם ענקית הבניה הסינית BCEG המעסיקה עשרות אלפי עובדים ברחבי העולם | החברה הסינית תהיה קבלן המשנה של רמי צרפתי בפרויקט "צרפתי בשדרה" בשכונת רמות יורם בנתיבות

אסף פרקש – סמנכ"ל בקבוצת רמי צרפתי, רמי צרפתי מנכ"ל ובעלים של קבוצת רמי צרפתי, זאנג מנהל פעילות BCEG בישראל | צילום: קבוצת רמי צרפתי, BCEG

ענקית הבניה הסינית BCEG תהיה קבלן המשנה של קבוצת רמי צרפתי בפרויקט "צרפתי בשדרה" שהיא תקים בשכונת רמות יורם בנתיבות. החברה מדווחת כי חתמה עם החברה הסינית על הסכם לביצוע הפרויקט שהיקפו הכספי נאמד בעשרות מיליוני שקלים. חברת רגבים מקבוצת רמי צרפתי היא הקבלן הראשי בפרויקט.

במסגרת פרויקט "צרפתי בשדרה" בשכונת רמות יורם, קבוצת רמי צרפתי תבנה 249 דירות חדשות שמיועדות לשיווק בשוק החופשי, ב-2 מגדלים בני 18 קומות ו-5 בנייני בוטיק בני 5-9 קומות. הפרויקט כולל גם שטחי מסחר בקומות הקרקע של הבניינים.

חברת BCEG היא חברת ענק סינית העוסקת בתחום הבנייה מאז שנת 1953 ומשרדיה הראשיים ממוקמים בבייג'ינג. החברה מעסיקה עשרות אלפי עובדים ברחבי העולם ומבצעת פרויקטים רבים בתחום הבנייה למגורים במדינות רבות בעולם. מדובר בהתקשרות השנייה בין קבוצת רמי צרפתי לחברה הסינית, לאחר שפעלה בהצלחה כקבלן המשנה בפרויקט "צרפתי על הנחל" של רמי צרפתי בשכונת נווה שרון בנתיבות.

לדברי רמי צרפתי, מנכ"ל ובעלים של קבוצת רמי צרפתי, "לאחר הצלחה בשיתוף הפעולה בין הקבוצה לחברה הסינית בפרויקט הראשון בנתיבות, אנו שמחים להתקשר עימה בפרויקט נוסף וצופים הצלחה גם בו. בחרנו ב- BCEG לאור ניסיונה העשיר ויכולותיה המוכחות בבנייה במגוון רחב של תחומים וביניהם מבני ציבור, משרדים ותעסוקה, מגורים, שדות תעופה, תשתיות ועוד. החברה היא מחברות הביצוע הגדולות ביותר בעולם הידועה בהקפדה על נהלי בטיחות מחמירים, איכות בנייה גבוהה וזמינות של אנשי מקצוע. אנו מאמינים כי כל אלה יסייעו לנו בקיצור לוחות הזמנים בפרויקט ובבניית מוצר מוגמר איכותי".

שכונת רמות יורם היא אחת מהשכונות החדשות הנבנות בנתיבות. לפי התכנון היא תכלול בסיום הבנייה 4,547 יחידות דיור חדשות ועוד 619 יחידות דיור צמודות קרקע על פני 1,740 דונם. בשכונה יוקם גם מרכז מסחרי גדול וכן מרכז תחבורה מרכזי שישמש את כלל התושבים ותושבי האזור. לאורכה של השכונה תיפרש שדרה ירוקה ויוקרתית באורך 3.5 ק"מ, עם שדרות הליכה מוצלות בעלות חזית מסחרית לרחוב וגשרים מעל נחל בוהו.

Inner article

פרויקט "צרפתי בשדרה" הוא הפרויקט השני של קבוצת רמי צרפתי בנתיבות, הקבוצה בונה את פרויקט "צרפתי על הנחל" בשכונת נווה שרון בעיר, הכולל 363 דירות ב-10 בניינים בני 9 קומות. הפרויקט נבנה בשלושה שלבים, שלבים א' ו-ב' אוכלסו ושלב ג' של הפרויקט נמצא בבנייה מתקדמת.

Inner 620/130

מומלץ עבורך

כתיבת תגובה