בהשקעה של כ-5 מיליון דולר: מפעל חדש ל'טרלידור' בארה"ב

מפעל ישראלי חדש יגן על האמריקאים: ענקית תעשיית המתכת 'טרלידור' הישראלית, חדרה לשוק האמריקאי לפני כ 4 שנים, ומאז התבססה כמובילת שוק בתחום באמצעות המותג 'מלהולנד ברנד' | בימים אלה הקבוצה משיקה מפעל ייצור חדש בלוס אנג'לס בהשקעה של כ-5 מיליון דולר, על שטח ענק של מעל 6000 מ"ר

מפעל מלהולנד ברנד מבית טרלידור בארה"ב | צילום: יח"צ

קבוצת טרלידור מונה כיום 5 חברות יצרניות מתעשיית המתכת. לקבוצה 4 מפעלים בישראל, ובימים אלה נפתח המפעל החדש בלוס אנג'לס, קליפורניה, על שטח ענק של מעל 6000 מ"ר, בהשקעה של כ-5 מיליון דולר, ואשר יעסיק 100 עובדים.

לדברי הנרי צימרמן, יו”ר קבוצת טרלידור, "השקענו במפעל החדש את המיכון המתקדם ביותר בשילוב הטכנולוגיה המתפתחת בשוק ייצור האלומיניום והמתכת. המפעל, אשר הוקם על בסיס הידע המתקדם של מפעלי החברה בישראל, הושק בימים אלא בהשקעה של כ 5 מיליון דולר, ובליווי צמוד של מומחים ישראלים בתחום".

לדבריו, "מה שהבינו בישראל ובאירופה כבר לפני 15-20 שנה בנוגע לשימוש במוצרי אלומיניום, מתחילים להבין עכשיו בארה"ב", אומר צימרמן. "לפני כארבע שנים חדרנו לשוק האמריקאי עם חברת בת של טרלידור בשם "מלהולנד ברנד". בשנים האחרונות התבססנו כמובילי שוק, והמהלך של פתיחת מפעל מקומי הוא הובלה ישירה של התפתחות הענף גם ברמה המקומית בארה"ב. היינו הראשונים להחדיר לשוק האמריקאי מוצרי אלומיניום למעטפת הבית שעד היום הכירו בעיקר עץ וברזל", אומר צימרמן.

מפעל מלהולנד ברנד מבית טרלידור – בלוס אנג'לס | צילום: יח"צ

"בשנים האחרונות מתמקדת החברה בחינוך השוק האמריקאי, בלהעביר את המסרים המשקפים את היתרונות הרבים של האלומיניום על פני מתכת ועץ אליהם האמריקאים מורגלים בבניה. "חברת הבת האמריקאית "מולהולנד ברנד" עובדת בשיטה דומה לשיטה בישראל בה הלקוח מקבל שירות מקיף במקום אחד", מסביר צימרמן. "החל משלב המכירה בה הלקוח יכול להזמין בהתאמה אישית כל דוגמא העולה על רוחו, ועד התקנה ושירות הכל מסופק דרך החברה. דבר שמתחרים רבים לא מעניקים ללקוחותיהם".

כתיבת תגובה