בהשקעה של 275 מיליון ש' במבנה: בית חולים חדש בראשון לציון

דניה תקים עבור אסותא בית חולים חדש בראשון לציון בתמורה לסך של כ- 275 מיליון ₪ | הפרויקט כולל ביצוע עבודות קבלן ראשי למבנה בו שלוש קומות תת קרקעיות, קומת קרקע, חמש קומות עליונות וקומת גג, בשטח כולל של כ-32,000 מ"ר

ביה"ח אסותא שייבנה בראשל"צ | הדמיה: אסותא מרכזים רפואיים

דניה, מקבוצת לפידות קפיטל, תקים עבור אסותא ראשון בע"מ, את בית החולים החדש של הרשת בראשון לציון, בתמורה לסך של כ-275 מש"ח. הפרויקט כולל ביצוע עבודות קבלן ראשי למבנה בו שלוש קומות תת קרקעיות, קומת קרקע, חמש קומות עליונות וקומת גג, בשטח כולל של כ-32,000 מ"ר.

בית החולים יכלול חדרי ניתוח חדשניים ומתקדמים, עם ציוד רפואי שעומד בחוד החנית של הטכנולוגיה הרפואית בעולם, מכון דימות מתקדם, מחלקת אשפוז, מרפאות רופאים מומחים, מרכז לבריאות האישה, מכוני דיאליזה, גסטרו ופוטותרפיה מתקדמים, מרכז פיזיותרפיה חדשני, מכון IVF עם הטכנולוגיות החדשניות והמתקדמות בעולם, ולצידם שירותים נלווים לטובת המטופלים, המלווים והמבקרים, ובהם בית כנסת, קפיטריה ושטחי מסחר.

העבודות של דניה כוללות בין היתר את ביצוע עבודות השלד, האיטום, הגמר, המערכות  האלקטרומכניות, מעטפת המבנה והמעליות בפרויקט. תקופת ההקמה של הפרויקט צפויה להמשך כשנתיים וחצי.

את עבודות החפירה והדיפון בפרויקט זה מבצעת חברת גאודניה, חברת הבת בקבוצת דניה, המתמחה בעבודות גיאוטכניקה ותת קרקע. פרויקט זה מצטרף לפרויקט בית חולים אסותא אשדוד, שבוצע בהצלחה על ידי דניה סיבוס עבור קבוצת אסותא וכן לפרויקט אסותא באר שבע שמבוצע על ידי דניה בימים אלה.

את אסותא ייצגו הן בפרויקט אסותא ראשון והן בפרויקט אסותא באר-שבע, עוה"ד יעל נאמן בר-שי ואביב פריאנטי מהרצוג, פוקס, נאמן ושות'

כתיבת תגובה