בהשקעה של 40 מיליון: אזור התעשייה עטרות משתדרג

פרויקט הפיתוח הגדול ביותר של אזור התעשייה עטרות החל • בעבודות הפיתוח ושדרוג המרחב הציבורי בא.ת. עטרות. הושקעו 40 מיליון ₪ • ראש העיר ירושלים , משה ליאון: “איזור התעשייה עטרות יהיה איזור התעשייה המוביל בישראל”

אזור התעשיה עטרות לאחר השדרוג | הדמיה באדיבות חב' מוריה

עיריית ירושלים, הרשות לפיתוח ירושלים (הרל”י) ומנהלת עטרות באמצעות חברת מוריה החלו בפרויקט הפיתוח, חידוש ושדרוג המרחב הציבורי של אזור התעשייה עטרות.

מדובר בפרויקט הפיתוח הגדול ביותר המבוצע בא.ת. עטרות מזה עשרות שנים וזאת במסגרת ההשקעה כבירה של עיריית ירושלים באזור התעשייה הצפוני של העיר. ההשקעה הכספית בפרויקט הפיתוח של א.ת. עטרות הינה 40 מיליון ₪.

250/200 סייד בר + קובייה בכתבה

השקעה זו מצטרפת להשקעה הכספית בהקמת אזור התעשייה החדש עטרות ג’ שנחנך לפני כשנה וחצי בעלות של 45 מיליון ₪.

הפרויקט שיביא לחידוש ושדרוג המרחב הציבורי של אזור התעשייה, כולל הסדרת התנועה, הסדרת כיכרות, שיקום מבנה הכביש, קרצוף וריבוד כבישים יקחו שנה שלאחריה איזור התעשייה ישנה פניו.

בנוסף להסדרת מדרכות, הפרויקט יכלול הסדרת מקומות חנייה, שדרוג תשתיות חשמל ושיפור מערך התאורה, אדריכלות נוף, גינון וצמחיה. כמו כן, יותקן שילוט בכניסות למפעלים ושלטי הכוונה חדשים.

יצוין כי במסגרת הסדרת התנועה הכולל באזור התעשייה תכוון תנועת משאיות הכבדות לרחובות הצדדים וזאת על מנת לאפשר את זרימת התנועה, נסיעה בטוחה למשתמשי הדרך ושמירה על המרחב הציבורי.

במסגרת הפרויקט יוקם שטח ציבורי (שצ”פ) ירוק שיכלול חניון, עצים וצמחיה, אזורי ישיבה, שבילי הליכה וכניסה ליקב הסמוך.

הפרויקט לווה בהליך שיתוף ציבור וקהילה ובשיתוף פעולה ובתיאום מלא עם מנהלת אזור התעשייה עטרות ובעלי המפעלים.

אזור התעשיה עטרות לאחר השדרוג | הדמיה באדיבות חב’ מוריה

870/135 ליינר ארטקל

ראש העיר ירושלים, משה ליאון: “איזור התעשייה עטרות כיום מוזנח ולא מזמין. בשנה הקרובה יתבצעו עבודות שבסיומן איזור התעשייה ישנה פניו ויהפוך לאיזור התעשייה המוביל במדינה. לתפיסתי’ עיר גדולה ומובילה כמו ירושלים זקוקה לאיזור תעשייה מתקדם וחדשני שיהיה נחשק וימשוך אליו תעשיות רבות ומגוונות שיפתחו גם מקומות תעסוקה נוספים לתושבי ירושלים. יש למה לצפות”.

מומלץ עבורך

כתיבת תגובה