'ביזנעס' בשידור ישיר: ועידת אחים לעסקים 2018!

ועידת העסקים של הציבור החרדי מבית 'אחים גלובל' יוצאת לדרך ו'ביזנעס' יסקר אותה מסביב לשעון • שידור ישיר מהוועידה בה מופיעים בכירי עולם העסקים במגוון מושבים מקצועיים לצד פאנלים מרתקים • צפו

מיכאל כפלין, יואלי דיקמן, חיים וקנין ואהרן אוריאן בפאנל וועידת אחים לעסקים | צילום: פישל רוזנפלד

מאות בעלי עסקים, עצמאים ויזמים משתתפים היום בוועידת אחים לעסקים במרכז אחים בני ברק, בהשתתפות אישי כלכלה בכירים לצד אנשי עסקים חרדים מצליחים, שחושפים את כללי הזהב להצלחה בעסקים.

'ביזנעס' מתרחב בניו-מדיה: מהיום, כל העדכונים – גם בוואטסאפ!

במושב הראשון הופיע סגן שר האוצר, חה"כ יצחק כהן, שהתייחס לסוגיית ביטוח האברכים ואמר כי "דרוש לחץ ציבורי לאישור פוליסת הביטוח למקרי אסון עבור שמונים אלף אברכי הכוללים". לדבריו, התוכנית החיונית אושרה על ידי כל הגורמים המקצועיים והממשלתיים ורק פוליטיקה קטנה מונעת את אישורה המיידי".

ל'ביזנעס' נודע כי הפוליטיקה אליה כיוון כהן היא התנגדותו של חבר הכנסת משה גפני, העומד בראש וועדת הכספים של הכנסת, לקידום ואישור הצעת החוק.

ד"ר צבי מרום, מנכ"ל BATM ויו"ר נשיאות איגוד ההייטק ישראלי התאחדות התעשיינים, שהעסיק בעבר את ראש הממשלה נתניהו, אמר בוועידה, כי "במדד הקלות עשיית עסקים נמצאת ישראל במיקום נמוך במיוחד ביחס למערב, סמוך לצ'אד, שנשיאה ביקר בישראל לאחרונה".

לדבריו, "יש בישראל הרבה מומחים לנושאי ביטחון, אבל מעט מדי מומחים לנושאי כלכלה ועסקים, במיוחד בתחום ההייטק".

מרום הוסיף וציין, כי "נתניהו מבין את חשיבות ההייטק לכלכלת ישראל אבל צריך לעשות הרבה יותר לקדם אותה ובכך להזניק את צמיחת המשק".2 תגובות ל: "'ביזנעס' בשידור ישיר: ועידת אחים לעסקים 2018!"

  1. לא רואים כלום!!!! יותר נכון אין אפילו נגן.

  2. איציק תרד קצת למטה יש עוד קישור

כתיבת תגובה