ביטוח נסיעות לחו”ל לאנשי עסקים

ביטוח נסיעות לחו”ל הוא שירות שמומלץ ביותר לכל מי שיוצא לחו”ל לרכוש, בין אם מדובר במשפחה עם ילדים, בתרמילאים או בכל אחד אחר • כך, גם עבור אנשי עסקים מומלץ ביותר לדאוג לביטוח זה לפני הטיסה, כאשר במקרה זה הצורך עשוי להיות ייחודי ומעט שונה מאשר זה של אנשים רבים אחרים

ביטוח נסיעות לאנשי עסקים | תמונה: Fotolia

מה הופך את הצורך של אנשי עסקים בביטוח נסיעות לחו”ל לייחודי בחלק גדול מן המקרים, מדוע הוא הכרחי כל כך ומה יש לחברות הביטוח להציע עבור אוכלוסייה זו?

נסיעות תכופות ועמוסות – נסיעות עסקים לחו”ל

250/200 סייד בר + קובייה

בשונה ממרבית האוכלוסיות האחרות, אנשי עסקים אשר יוצאים לנסיעות עסקים בחו”ל על פי רוב עושים זאת לעיתים תכופות, לפחות יותר מהאדם הממוצע. אמנם לא כל איש עסקים טס לחו”ל עשר פעמים בשנה (אך יש רבים שכן, ואף יותר מזה…), אך מרבית האנשים הטסים לחו”ל למטרות עסקים ו/או עבודה עושים זאת יותר מפעם אחת. התכיפות של נסיעותיהם לחו”ל עלולה להפוך את הפרוצדורות הכרוכות בכל נסיעה למבלבלות, מסורבלות ומעייפות.

בנוסף, בעת השהייה בחו”ל יומו של איש העסקים הוא לרוב עמוס ולחוץ, עליו להגיע מפגישה אחת לאחרת או לעשות עבודה מסוימת במקום מסוים. מכיוון שלא מדובר לרוב בנסיעות נינוחות לטיולים הכוללות הרבה זמן פנוי ולוח זמנים אוורירי, גם במקרה ועולה צורך בטיפול רפואי כלשהו, אין לאותו אדם יותר מדי זמן או פניות על מנת להתעסק בפרוצדורות והבירוקרטיות המקומיות ולבזבז עוד זמן רב על זה, בנוסף לזמן ה”מבוזבז” על הבדיקה והטיפול הרפואיים.

לענות על הצורך – פוליסות מיוחדות של ביטוח נסיעות לחו”ל עבור אנשי עסקים

הצורך הייחודי של אנשי עסקים ואנשים הטסים לחו”ל למטרות עבודה בכל הנוגע לביטוח נסיעות לחו”ל, הביא את חברות הביטוח המובילות במשק לפתח מוצרים ייעודיים הבאים לתת מענה לצרכים אלו ספציפית.

כך, ניתן למצוא כיום פוליסת ביטוח נסיעות לחו”ל המיועדת ספציפית עבור נסיעות עסקים ועבודה, וכוללת סעיפים שונים אותם לא ניתן למצוא לרוב בפוליסת ביטוח נסיעות לחו”ל “רגילה”. לדוגמה, חברות מסוימות מציעות במסגרת ביטוח מסוג זה גישה ישירה ומידית לרופא אונליין עשרים וארבע שעות ביממה (על מנת לחסוך את הנסיעה/הליכה למרפאה או בית חולים מקומי, המתנה בתור וכו’ אשר עלולים לגזול זמן רב מיומו העמוס של איש העסקים בחו”ל), כמו גם טיפול מלא בבירוקרטיה הנדרשת במידה וכן ניגשים לקבל טיפול רפואי מקומי ומעוניינים ליישב את סוגיית התשלום והפעלת הביטוח כמה שיותר מהר.

במידה וגם אתם טסים למטרות עסקים ו/או עבודה בחו”ל, חיפוש קצר יניב עבורכם כאמור פוליסות ייעודיות של ביטוח נסיעות לחו”ל עבור אנשי עסקים ונסיעות עבודה. מה שחשוב זה באמת לעשות זאת – לרכוש את הביטוח, ובזמן (כלומר – לפני שיוצאים מהארץ). רק כך תוכלו להתפנות למה שעליכם לעשות בחו”ל באופן מלא, ולא תצטרכו לדאוג בכל פעם שאתם נחבטים, נשרטים או נפצעים בחו”ל…

Inner 620/130

מומלץ עבורך

כתיבת תגובה