ביט-ביטוח בריאות: לקוחות 'הראל' יקבלו החזרים באפליקציה

חושבים ועושים דיגיטל: בנק הפועלים וחברת הביטוח 'הראל' חתמו על שיתוף פעולה • הלקוחות יוכלו לקבל החזרים כספיים דרך אפליקציית 'ביט' • אולי יש לך ביטוח בריאות – אבל אין לך ביט

אפליקציית התשלומים ביט | צילום: יח"צ

שיתוף פעולה בין 'הפועלים' להראל': ביום חמישי האחרון חתמו שתי החברות על שיתוף פעולה שיאפשר תשלומי תביעות והחזרים כספיים ללקוחות 'הראל' דרך אפליקציית ביט.

'ביזנעס' מתרחב בניו-מדיה: מהיום, כל העדכונים – גם בוואטסאפ!

מדובר בשיתוף הפעולה הראשון בישראל שמאפשר ללקוחות פרטיים לקבל כסף דרך האפליקציה. השירות יינתן לכל לקוחות הראל, גם אם אינם לקוחות בנק הפועלים, והוא אמור לייעל את המערכת של הראל, לספק שירות ומענה בזמן מהיר ולהעביר תשלומים בלי כל הפרוצדורה שהייתה קיימת קודם לכן.

ב'הראל' לא יגבו כסף עבור השירות, והוא יינתן ללא תשלום החל מה-1 לאפריל 2019. מדובר בעסק שמשתלם לשני הצדדים. ל'הפועלים' הדבר משתלם מאחר והוא יחזק את האפליקציה הדיגיטלית שלהם, על חשבון 'לאומי' שמשקיעים סכומים רבים מאוד בשיווק וקידום המערכת הדיגיטלית שלהם.

'הראל' היא אחת משתי חברות הביטוח הגדולות בארץ, לאחר חברת הביטוח 'מגדל' שהמאזן שלה גדול בכ-40% מזה של הראל, נכון ל-2018.

היקף המאזן של 'הראל' עומד על 108 מיליארד ש"ח. נתח השוק של 'הראל' עומד על למעלה מ-20% מכלל שוק הביטוח בישראל. ואילו סך כל הנכסים המנוהלים על ידי הקבוצה בביטוח, קרנות פנסיה, קרנות נאמנות, קופות גמל ושירותים פיננסים עומד על קרוב ל-200 מיליארד ש"ח.

כתיבת תגובה