ביקוש לעובדי הוראה לקראת פתיחת שנה”ל

שנת הלימודים בפתח והמערכת משוועת לעובדים • מי שמעוניין לעסוק בהוראה או במקצועות תומכים, עוד יכול להספיק למצוא את הקריירה הבאה שלו

יצחק טיקוצקי | צילום: יח"צ

תקופת החופש הגדול מנוצלת על ידי בתי הספר ורשתות החינוך לארגון מחדש של צוותי החינוך והצוותים המנהליים במערכות החינוך לקראת תחילת שנת הלימודים החדשה שתפתח בתחילת חודש ספטמבר.

לצד מורים ואנשי צוות נוספים שעובדים מטעם משרד החינוך, במערכת נמצאים עובדים רבים שמועסקים דרך ארגונים וחברות שמפסיקים את עבודתם של המורים והמורות בתקופת החופש הגדול כאשר הפעילות במוסדות החינוך מצטמצמת.

250/200 סייד בר + קובייה

כעת, לקראת תחילת שנת הלימודים, עולה הביקוש למורים ואנשי צוות לבתי הספר בצורה חדה, כולל מזכירות ועבודות משרד שונות. לדברי מומחי השמה, מידי שנה בסיום שנת הלימודים נפלטים עובדים רבים מהמערכת, אם בעקבות חוסר התאמה, הגעה לגיל הפרישה או מסיבות שונות אחרות ובתי הספר וגופי החינוך נדרשים להשלים את הפערים שנוצרו בכוח האדם.

במאגר המשרות של חברת קריירה, חברת השמה וגיוס עובדים בציבור החרדי, נאספו מגוון רחב מאוד שכולל עשרות משרות בתפקידים שונים בתחום ההוראה. כמו מורות מקצועיות, מחנכות, מדריכות, רכזות חינוכיות ומנהלות. זאת לצד למעלה מ-800 משרות חדשות ואיכותיות שמתווספות למאגר המשרות הגדול, גם בתחומי תעסוקה אחרים כמו משרות ממשלתיות, אקדמאיות, גרפיקה, עבודות משרדיות, עבודות מהבית הנה”ח ועוד.

לדברי יצחק טיקוצקי מנכ”ל קריירה: “למרות הצטמצמות של תופעת הפיטורים הנרחבים של עובדי הוראה בתקופת הקיץ, עדיין קיים ביקוש רב לעובדי הוראה לפני כל תחילת שנת לימודים. כחברה מובילה בשוק התעסוקה והשמת עובדים בציבור החרדי, אנו יודעים לאתר את העובדים האיכותיים והמתאימים ביותר בכל תחום ולספק מענה הולם גם לגיוס עובדים מאסיבי של מערכות גדולות כמו מערכת החינוך”.

Inner 620/130

מומלץ עבורך

7 תגובות ל: "ביקוש לעובדי הוראה לקראת פתיחת שנה”ל"

 1. קריירה במשכורות בושה עדיף להיות שומר בקניון

 2. כשהשכר ככ נמוך אין פלא שזה המצב

 3. קריירה ?? בחינוך ? הצחקתם אותי ….
  שכר של 4700 נטו למשרה מלאה
  מזה אפשר להתקיים ???

 4. מה באמת? צריכים מורים? לא יכול להיות. כשכתבתי את זה לפני 20 שנה, צחקו לי. תוך כמה זמן לא יהיו מורים ורופאים. אם המשכורות לא יעלו, נעמוד בפני שוקת שבורה

 5. מקצוע הכי חשוב והכי מבזה, משכורת רעב וחוסר הערכה משווה, מי צריך את זה ?

 6. זה לא רק משכורות, בתי ספר מנוהלים על ידי אנשים שהתמנו מינויים פוליטיים לכן הקידום לצערי כנ”ל. הקידום לא לפי יוזמות וכישורים פדגוגיים והכשרה לכן רבים פורשים או מתכננים לפרוש .

 7. כולם מפספסים , שכר המורה אינו תואם וראוי ביחס למה שהוא נותן בעבודה , תרתיי משמע, המדינה מזלזלת במורים
  לכן , יפסיקו להגיע למערכת מורים איכותים
  חבל חבל חבל
  מה שיקרה בהמשך… לחינוך ילדינו ידועה מראש
  את השינוי חייב לעשות עכשיו
  הסתדרות המורים פועלת בתקופה זו בדרישה לגיטימית למדינה
  כולם צריכים לתמוך !!! לעתיד ילדינו טוב יותר .

כתיבת תגובה