בירת הנדל"ן: ירושלים רושמת עליות מחיר נוספות

נראה כי למחירי הנדל"ן בירושלים אין באמת תקרה | חברת דרא מכרה 7 דירות גן ופנטהאוזים בהיקף כספי של 41 מיליון שקל בפרויקט מוזיאון רזידנס בירושלים בתוך כחודשיים בלבד | כמה עלתה דירת פנטהאוז וכמה דירת מיני פנטהאוז? | בין הרוכשים: משפרי דיור מתוך ירושלים וגם מצמצמי דיור מהשכונות והיישובים סמוך לבירה

פרויקט מוזיאון רזידנס בירושלים | הדמיה: סנפשוט

אם מישהו רצה סימן נוסף לעליות המחירים חסרות התקרה בירושלים, באו הנתונים של חברת שיווק הנדל"ן דרא, והוכיחו כי המכירות ממשיכות למרות העליות.

החברה, כך לפי פרסומיה, מכרה בחודשיים האחרונים 7 דירות גן ופנטהאוזים בפרויקט מוזיאון רזידנס בירושלים בהיקף כספי כולל של 41 מיליון שקל. הפרויקט נבנה על ידי חברת האחים ישראל והוא כולל  כ-140 דירות.

250/200 סייד בר + קובייה

בין הדירות שנמכרו בשלב החדש (ד') של הפרויקט המיועד לאכלוס בעוד כשנה וחצי – דירת פנטהאוז 5 חדרים בשטח של 185 מ״ר עם מרפסות בשטח של 175 מ"ר, שתי חניות ומחסן שנמכרה ב-7.050 מיליון שקל; דירת מיני פנטהאוז בשטח של 174 מ"ר עם מרפסת בשטח של 72 מ"ר, 2 חניות ומחסן שנמכרה במחיר של 6.69 מיליון שקל.

הפרויקט היוקרתי מוזיאון רזידנס הממוקם סמוך למוזיאון ישראל בשכונת ניות בירושלים כולל 17 בניינים בני ארבע קומות ובהם 140 דירות על פני שטח פרטי של כ-22 דונם. שני השלבים הראשונים של הפרויקט נמכרו במלואם  ובשלב ג נותרו דירות בודדות.

שלב ד' המשווק עכשיו כולל 3 בניינים ובהם 32 דירות יוקרה בתמהיל של דירות, 4, 5 ו-6 חדרים, דירות גן ופנטהאוזים מפוארים.

לדברי דרור אוהב ציון, מנכ"ל ובעלי חברת שיווק הנדל"ן דרא, "הפרויקט מושך אליו אוכלוסייה איכותית של משפרי דיור מכל רחבי העיר ומצמצמי דיור משכונות מבוססות ומישובים מסביב לירושלים. מדובר באוכלוסיה בוגרת ומבוססת שעוברת מבתים פרטיים לדירות מרווחות לאחר שהילדים עוזבים את הבית. ככל שמתקדמת בניית הפרויקט אנחנו רואים עליית ערך משמעותית של הדירות ואני מאמין שהמגמה הזו תימשך".

מומלץ עבורך

2 תגובות ל: "בירת הנדל"ן: ירושלים רושמת עליות מחיר נוספות"

  1. יש אנשים שאין להם אוכל איכות?
    קצת פוררפוציה המצב עגום ואתם עוזרים למכסם את ההנאות והנוחות של מעט מהאוכלוסיה יש לציין..
    פשוט מדינת עולם שלישי חוסר שיוויון משווע… עצוב

  2. מצטער אבל זאת לא "עליית מחירים", סה"כ נתונים של פרויקט ספציפי. ייתכן וכמובן יש מגמה של עליה אבל א"א להסתמך רק על פרויקט אחד. תודה

כתיבת תגובה