בית שמש: אושרה להפקדה תכנית המרלו"ג של 'פוקס'

אושרה להפקדה בוועדה המחוזית לתכנון ובנייה התכנית להקמת מרכז לוגיסטי ענק של חברת פוקס בשטחי העיר בית שמש | התכנית תחל בשלבים: 100 דונם ולאחר מכן כ-127 דונם נוספים | הסיבה: בית שמש זקוקה להתפתחות כלכלית ואין "זמן לחכות" כפי שהגדירה זאת ראש העיר ד"ר עליזה בלוך | עוד אמרה: "אחרי שנים רבות של קידום הדיור בעיר אנחנו ממצבים את הפיתוח הכלכלי במרכז סדר היום"

המרלו"ג שישמש את פוקס | הדמיה: Evolve Media

היום (שני) אושרה להפקדה בוועדה המחוזית של מנהל התכנון להקמת מרכז לוגיסטי של חברת פוקס. בשלב הראשון יאושרו 100 דונם שיוכפלו בהמשך עד לגודל של 227 דונם. מדובר במרכז עסקים מהגדולים בארץ שיוקם בשטח של מלט הר טוב. בוועדה לקחו חלק ראש העיר ד"ר עליזה בלוך, מהנדסת העירייה ענבר וייס ובכירים נוספים.

ראש העיר ד״ר עליזה בלוך: ״תכנית הקמת המרכז הלוגיסטי היא פריצת דרך בחיי העיר בית שמש. אנחנו אחרי הרבה מאוד שנים שעיקר כיוון ההתקדמות של העיר היה סביב עולם הדיור. היום, הבחירה שלנו לתת גב מאוד גדול לפיתוח הכלכלי של בית שמש הוא מאוד משמעותי ומאוד חזק. הבחירה להקים בתוך אזור המע״ר הצפוני פיתוח כלכלי גדול ומרכז תעסוקה מאוד גדול שישרת את תושבי העיר והאזור כולו היא בחירה מודעת שלנו כעיר".

עוד הדגישה בלוך כי "לבית שמש אין את הזמן כרגע לחכות עד שכל התוכנית תהיה מוכנה ולכן אנחנו מקדמים גם תכניות קטנות יותר על מנת לאפשר לדחוף את העיר קדימה. האזור הצפוני הולך להיות אזור שיש בו גם דיור, גם תעסוקה, וגם מסחר ומבחינתו המרכז הזה הוא הראשון בתוך המתחם ולכן אנו מאוד רוצים שיתקדם כמה מהר שרק אפשר. שיהיה לנו בהצלחה״.

מומלץ עבורך

תגובה אחת ל: "בית שמש: אושרה להפקדה תכנית המרלו"ג של 'פוקס'"

  1. בלוך פשוט ענקית כל הכבוד. לא בחרתי בה פעם שעברה אבל הפעם בס"ד נבחר ב"נ כולנו באשה בולדוזר שבאמת תוך זמן קצר עשתה הרבה מאד. כל הכבוד אין מילים

כתיבת תגובה