בית שמש: אלפי יחידות דיור חדשות מתוכננות לשיווק בקרוב

בימים הקרובים ייצאו שיווקים של כ-3,500 יחידות דיור בשכונה ה׳ 2 זאת בנוסף להסכם גג היסטורי שיביא להכפלת העיר באמצעות תוספת של מעל 30,000 יחידות דיור | השר גולדקנופף לראש עיריית בית שמש שמואל גרינברג: "נסייע לעיר לממש את הפוטנציאל האדיר שבה. משרד הבינוי והשיכון יספק מענה מקיף לכלל הצרכים והאתגרים שעל הפרק" |

יהודה מורגנשטרן, מנכ"ל משרד השיכון, ינקי קוינט מנכ"ל רמ"י, מוטי בבצ'יק, רמ"ט שר השיכון, יצחק גולדנופף שר השיכון, שמואל גרינברג ראש העיר בית שמש | צילום: דוברות שר השיכון

שר הבינוי והשיכון יצחק גולדקנופף קיים פגישת עבודה ראשונה עם ראש עיריית בית שמש שמואל גרינברג במהלכה דנו בפרויקטים החדשים והעתידיים ובתכניות להתפתחות הבנייה בעיר לשנים הקרובות.

בפגישה השתתפו יו"ר אגו"י בבית שמש וסגן רה"ע חנוך דרנגר, סגן רה"ע ויו"ר ועדת תכנון ובנייה בבית שמש שמעון גולדברג, מנכ"ל משרד הבינוי והשיכון יהודה מורגנשטרן, מנכ"ל רמ"י מר ינקי קוינט, רמ"ט השר מוטי בבצ'יק, מנהל מחוז ירושלים גדי מארק, הדרגים המקצועיים במשרד הבינוי והשיכון, מנכ"ל עיריית בית שמש אוהד שגב, רמ"ט ראש העיר הגב' רבקה רביץ ומ"מ מהנדס העיר אוהד כהן.

במהלך הדיון, הוצגה ההתפתחות והפריחה שחווה העיר בשנים האחרונות בהובלת משרד הבינוי והשיכון, בדמות עשרות אלפי יח"ד חדשות ברמה ד' וברמה ה' ואת פוטנציאל הצמיחה בעיר, בעתודות הקיימות, בתעשייה, תעסוקה ובמסחר.

בימים הקרובים ייצאו שיווקים של כ-3,500 יחידות דיור בשכונה ה׳ 2 זאת בנוסף להסכם גג היסטורי שיביא להכפלת העיר באמצעות תוספת של מעל 30,000 יחידות דיור.

לצורך קידום המיזמים סוכם כי יוקם צוות משותף בין העירייה למשרד הבינוי והשיכון לקראת גיבוש הסכם גג חדש בתקופה הקרובה שמטרתו להביא להאצה אדירה של הוספת יח"ד חדשות, תקצוב מבני ציבור, סיוע בפיתוח תשתיות וקידום סוגיית בית העלמין בעיר.

שר הבינוי והשיכון, הרב יצחק גולדקנופף: "העיר בית שמש תוכפל בגודלה בעזרת השם, כשלצד השכונות החדשות ניתן דגש בהסכם הגג המתגבש על פיתוח משמעותי של השכונות הקיימות, חדש לצד ישן. כך, יחד עם ראש העיר שמואל גרינברג והצוות המקצועי נסייע לבית שמש לממש את הפוטנציאל האדיר שבה ולהפוך לאחת מהערים המובילות בישראל. משרד הבינוי והשיכון יסייע ויתן מענה מקיף לכלל הצרכים והאתגרים שעל הפרק".

ראש העיר בית שמש, שמואל גרינברג: "אני מודה לשר השיכון הרב גולדקנופף על התמיכה, הליווי, הדאגה והמחויבות הבלתי פוסקת למען בית שמש. מיום כניסתי לתפקיד אני זוכה לשיתוף פעולה יוצא מן הכלל גם מהצוות, ידידי רמ"ט השר מוטי בבצ'יק, מנכ"ל המשרד יהודה מורגנשטרן, מנכ"ל רמ"י ינקי קוינט וצוותי משרד הבינוי והשיכון ורמ"י. קיימנו היום ישיבת עבודה משמעותית לפיתוחה, קידומה ושגשוגה של העיר ואני מצפה להמשך שיתוף הפעולה הפורה לטובת כלל תושבי העיר".

5 תגובות ל: "בית שמש: אלפי יחידות דיור חדשות מתוכננות לשיווק בקרוב"

 1. גמרתם את העיר הזו.
  איזה שגשוג ואיזה נעליים?

 2. פי 2?
  כבר היום יש פקקים ענקיים ביציאה ובכניסה.
  לאן רוצים להגיע?

  יותר חשוב לטפל בתשתיות הקיימות

 3. קודם תבנו לנו בשכונת המשקפיים בתי כנסת ומרכז מסחרי רק לקנות לחם וחלב….. אחרי זה תפציצו בדירות ועומס. אה… גם תשאירו שטח ירוק… כי מותר לצאת לנשום אוויר.

 4. שר השיכון עוד לפני שתגדילו את העיר תטפלו באנשים הנכים והקששים שחיים בבתים מחפירים ןמטים ליפול אתם לא מטפלים בדירות תנו לנו את האפשרות לרכוש אותם ולטפח אותם בעצמינו בושה למשרד השיכון שמזלזל ביתומים ואלמנות נכים וחסרי יכולת הבטחתם לדאוג לכל השכבות בעם עשו זאת

 5. אנשים גרים ביחידות מתחת לקרקע ומשלמים על זה הון כי אין דירות במגזר החרדי, ואתה צריך שטח ירוק או עוד איזה מרכז קניות לבילוי !? הציבור החרדי מכפיל את עצמו כל15 שנה, ולכן צריך להכפיל את הישובים החרדיים. זה שזה לא נעשה עד היום זה עוול של אלקין. ואגב לגולדקנוף אין קשר לבתי כנסיות ומרכזים מסחריים במשקפיים את זה תנסו אצל גולדברג

כתיבת תגובה