בכ-10 מיליון ש': חניון אוטובוסים חדש ליד קבר רחל

בהשקעה של כ-10 מיליון שקלים נחנך חניון ושטח תפעולי חדש בסמוך למחסום 300 שלצד קבר רחל | החניון בן כ-8 דונם ובו יפעלו עשרות אוטובוסים עירוניים מפרקיים, מערך אופרציה, ומתחם מנוחה לרווחת נהגי סופרבוס הפועלים באשכול מרכז ירושלים וסביבתו

החניון התפעולי החדש של סופרבוס בירושלים |צילום: באדיבות סופרבוס

בעוד אגד מאבדת אט אט את המונופול על ירושלים, חברת התחבורה הציבורית סופרבוס, מקבוצת בליליוס, שחותמת החודש שנת פעילות ראשונה בירושלים – חנכה שטח תפעולי חדש בן כ-8 דונם, סמוך למחסום 300 (קבר רחל).

השטח התפעולי הוקם בהשקעה של כ-10 מיליון ש"ח, ויפעלו בו כ-70 אוטובוסים עירוניים מפרקיים המופעלים בחשמל, בגז ובדיזל בתקן יורו 6, כחלק ממערך התחבורה המחודש בעיר.

250/200 סייד בר + קובייה

החניון התפעולי החדש יסייע להנגיש את פעילות החברה לאזור הדרומי של העיר, יאפשר גמישות תפעולית, ויכלול בתוכו גם את ניהול האופרציה התפעולית. החניון אף ישמש כבסיס אם לרווחת הנהגים ויכלול חדרי מנוחה. המיקום החדש יאפשר להקנות נוחות לעובדים המתגוררים לרוב באזורים הסמוכים.

כניסתה של סופרבוס לירושלים החלה ביולי 2021, והעברת הפעילות מחברת אגד צפויה להימשך עד 2023. סופרבוס נדרשה לעבות את קווי האוטובוס הקיימים בתדירות גבוהה יותר וליצור קווים חדשים במענה לצריכת התחבורה הציבורית באשכול מרכז ירושלים. כמו כן שולבו ע"י החברה אוטובוסים ממונעים באנרגיה חלופית של חשמל וגז טבעי.

אלי בליליוס, ממייסדי ובעלי חברת סופרבוס: "בירושלים מתבצע פיתוח ענף של מערך התחבורה הציבורית בעיר, ונדרשנו לייצר פתרונות נגישים ויעילים בכל הקשור לתפעול השירות וחניית האוטובוסים. לצד זאת, עמדה לנגד עיננו השאיפה לספק נוחות וליצור תנאים נאותים לנהגינו בשעות העבודה ולפני שהם עולים על ההגה. החניון החדש אותו אנו חונכים, מצטרף לחניון נוסף הפועל זה מכבר בעיר. וחניון שלישי, עתיד להתחיל את פעילותו ממש בימים הקרובים.

Inner article

 

סופרבוס תמשיך לייצר בירושלים, כמו בערים אחרות בהן היא פועלת, חוויית ניידות עירונית נגישה עבור קהל הנוסעים ותנאי עבודה מיטיבים עבור הנהגים. כל אלה מצטרפים גם תוספת לשכר הנהגים, עליה חתמנו ממש בימים אלה. החברה צפוייה להמשיך להרחיב את פעילותה".

Inner 620/130

מומלץ עבורך

כתיבת תגובה