במסגרת מפגשי Meet Up מפגש מקצועי של הנהלת 'שטראוס' עם יזמים חרדים

המפגש יתקיים במרכז אחים ליזמות ועסקים בבני ברק * בהשתתפות הנהלת שטראוס ובניהם גיורא בר דעה, משנה למנכ"ל קבוצת שטראוס, דגן אשל, מנהל החדשנות בקבוצת שטראוס ויונתן ברגר, מנכ"ל חממת הפוד-טק של החברה.

פגישה אישית עם הנהלת שטראוס: במסגרת סדרת מפגשי Meet Up – נטוורקינג במרכזי אחים ליזמות ועסקים, יתקיים בשבוע הבא מפגש ייחודי וראשון מסוגו של בכירי הנהלת ענקית המזון 'שטראוס' עם יזמים חרדים מובילים בתחומי המזון והטכנולוגיה.

המפגש המיוחד יתקיים במרכז אחים ליזמות ועסקים בבני ברק, ובמסגרתו יוכלו המשתתפים להציג בפני בכירי 'שטראוס' מיזמים ורעיונות חדשניים, ולשמוע מהם על הסודות השמורים של תעשיית המזון ועל רתימת המפכה הטכנולוגית לקידום תעשייה זו.

המפגש יתקיים ביום שלישי כ"ב בסיוון (05.06.18) בשעה 16:30, בהשתתפות: גיורא בר דעה, משנה למנכ"ל קבוצת שטראוס, דגן אשל, מנהל החדשנות בקבוצת שטראוס ויונתן ברגר, מנכ"ל חממת הפוד-טק של החברה.

מלבד ההזדמנות להיפגש לשיחה מקצועית עם בכירים בתעשיית המזון בישראל, יתאפשר ליזמים להמשיך את הדיאלוג עם הנהלת שטראוס, באמצעות איש קשר מיוחד, במטרה לבחון צירוף יזמים חרדים נבחרים למיזם החדשנות של החברה  Alpha Straus. 

מיזם החדשנות של קבוצת 'שטראוס' פועל לגבש את קהילת ה-FoodTech (טכנולוגיית מזון) הישראלית, במטרה לסייע ליזמים וממציאים להבין את המגמות הצרכניות ואתגרי התעשייה, ולעשות שימוש בנכסי החברה, כולל מעבדות, טכנולוגים וקווי יצור, כאתר לניסוי הטכנולוגיות החדשות בדרך להפיכתן למוצרים מצליחים.

במרכזי אחים ליזמות ועסקים מתקיימים מפגשי העשרה והרצאות מקצועיות מפי אנשי עסקים בכירים בארץ ובעולם, ללא כל תשלום. במפגש הנוכחי, הראשון בסדרה במרכז אחים בבני ברק, יוכלו להשתתף גם יזמים שאינם חברי אחים, ללא כל תשלום ובכפוף לרישום מראש. המפגש לגברים בלבד ומספר המקומות מוגבל.

תגובה אחת ל: "במסגרת מפגשי Meet Up מפגש מקצועי של הנהלת 'שטראוס' עם יזמים חרדים"

  1. יפה מאוד!

כתיבת תגובה