במשרה מלאה: המנהלים מעדיפים שתחזרו לעבוד מהמשרד

סקר חדש של Fiverr Business שנערך בקרב אלף מנהלים בכירים במשק האמריקאי, ואלף עובדים מחברות בגדלים שונים עולה כי מנהלים מאמינים שהמוטיבציה של עובדים גוברת בשעה שמנהליהם נמצאים בסביבתם, ושהם נוטים לקחת הפסקות קצרות יותר | לפי תוצאות הסקר השני, שנערך בקרב אלף עובדים אמריקאים, 42% מהעובדים אמרו שהם ישקלו להתפטר אם יאולצו לחזור לעבוד מהמשרד 5 ימים בשבוע

עבודה מהבית. אילוסטרציה | צילום: mirtmirt, שאטרסטוק

סקר שנערך עבור Fiverr Business מגלה: שליש מהמנהלים האמריקאים מעוניינים לחזור לשבוע עבודה מלא מהמשרד כדי שיוכלו לפקח על עובדיהם. עוד עולה כי מנהלי חברות גדולות (500+ עובדים) מעוניינים בכך יותר ממנהלים אחרים. הסקר מגלה מה עומד מאחורי החזרה ההדרגתית למשרדים בעולם.

לפי תוצאות הסקר שבוצע בקרב אלף מנהלים בכירים במשק האמריקאי, ואלף עובדים מחברות בגדלים שונים עולה כי מנהלים מאמינים שהמוטיבציה של עובדים גוברת בשעה שמנהליהם נמצאים בסביבתם, ושהם נוטים לקחת הפסקות קצרות יותר. לפי תוצאות הסקר השני, שנערך בקרב אלף עובדים אמריקאים, 42% מהעובדים אמרו שהם ישקלו להתפטר אם יאולצו לחזור לעבוד מהמשרד 5 ימים בשבוע.

שליש מהמנהלים שהשיבו על הסקר (33%) מעוניינים שעובדיהם יחזרו למשרד למשך כל שבוע העבודה, מכיוון שהם חושבים שהמוטיבציה שלהם גבוהה יותר כשהם יודעים שההנהלה נמצאת בסביבתם.

כ-1 מתוך 4 מנהלים (24%) אומר שהוא מעוניין שעובדיו יחזרו למשרד למשך כל שבוע העבודה, מכיוון שבמצב זה קיימת סבירות גבוהה יותר שיצאו להפסקות קצרות יותר.

67% ממנהלי החברות הגדולות (500+ עובדים) שנסקרו ו-57% מהמנהלים בחברות המרוויחות מעל ל-500  מיליון דולר בשנה, הצהירו שהיו מעוניינים שעובדיהם יעבדו מהמשרד 5 ימים בשבוע.

אחד מארבעה מנהלים שהשיבו על הסקר (25%) היה מעוניין שעובדיו יחזרו לעבוד במשרד כדי להצדיק את ההוצאה עליו.

42% מהמנהלים הנסקרים אומרים שעובדיהם מתקשרים בקלות רבה יותר עם תשתיות המיחשוב (מחשבים, תוכנות, IT, מדפסות וכו') כשהם עובדים במשרד.

ומה חושבים העובדים?

61% העובדים האמריקאים שהשיבו על הסקר ואמרו שהם מעוניינים לעבוד מרחוק, אומרים שהם ישובו לעבוד במשרד בתנאי שיקבלו העלאה בשכר. 21 % הצהירו ששום תמריץ לא יגרום להם לרצות לחזור לעבוד מהמשרד.

42% מהעובדים שהשיבו על הסקר אומרים שישקלו להתפטר אם יאולצו לחזור לעבוד מהמשרד במשרה מלאה.

Inner article

הסקר נערך בשיתוף עם Censuswide.

"הסקר של Fiverr מחזק את התפיסה שעובדים מעוניינים בגמישות ובאוטונומיה", אמרה שני מלבין, מנהלת Fiverr Business. "העובד האמריקאי הממוצע לא מעוניין שהמנהל שלו יפקח עליו כל הזמן או שזמני ההפסקה שלו ימדדו. לכן אנו ממשיכים לראות יותר ויותר עובדים אמריקאים שעוברים לעבוד כפרילנסרים במשרה מלאה. פרילנסרים יכולים למצוא גמישות ועניין  ב-Fiverr Business, הפלטפורמה אשר מחברת עסקים עם טאלנטים מובילים".

Inner 620/130

מומלץ עבורך

כתיבת תגובה