בנק הפועלים משיק פעילות בנקאות מסחרית בניו ג'רזי

ג'ון יולר, לשעבר ראש חטיבת HSBC בניו ג'רזי, מונה לסגן נשיא בכיר וינהל את הפעילות האזורית של בנק הפועלים בניו ג'רזי.

בנק הפועלים משיק קבוצת בנקאות מסחרית בניו ג'רזי וממנה את ג'ון יולר (לשעבר ראש חטיבה בHSBC בניו ג'רזי) לנהל את הנציגות. לצד גו'ן יולר, גייסה BHI הזרוע האמריקאית של בנק הפועלים שורה של בכירים נוספים מ-HSBC.

לפני הצטרפותו ל- BHI שימש ג'ון יולר כראש חטיבת HSBC בניו ג'רזי, שם היה אחראי על הקמה וניהול של צוותי הבנקאות העסקית של ניו ג'רזי ופילדלפיה.

250/200 סייד בר + קובייה

השקת הנציגות בניו ג'רזי התקיימה באירוע חגיגי אשר כלל טקס קביעת מזוזה וגזירת סרט. באירוע השתתפו : עודד ערן יו"ר בנק הפועלים, אריק פינטו מנכ"ל בנק הפועלים, דן קולר המשנה למנכ"ל בנק הפועלים, יאיר טלמור מנכ"ל BHI USA וגבריאל חמני, מנהל פעילות בנק הפועלים בארצות הברית.

אריק פינטו, מנכ"ל בנק הפועלים: "בנק הפועלים משרת לקוחות בארה"ב כבר למעלה מ -40 שנה. לבנק נציגויות ברחבי ארה"ב לרבות ניו יורק, קליפורניה ופלורידה. הקמת הנציגות בניו ג'רזי היא צעד משמעותי ואסטרטגי בהרחבת הפעילות בארה"ב."

גבריאל חמני, מנהל פעילות בנק הפועלים בארה"ב: " BHI מציע שירותי בנקאות מסחרית תוך התמחות בסקטורים שונים החל מהיי טק ועד לתעשיות מסורתיות. בניגוד לבנקים גדולים עם מגבלות מבניות או בנקים קטנים עם הון מוגבל, אנו מציעים תשומת לב אישית והבנה עמוקה של המפה המסחרית לצד משאבים מצוינים".

 

Inner 620/130

כתיבת תגובה