בעלי פורד קוגה ופוקוס? ייתכן שעליכם לסור למוסך

חברת ‘דלק מוטורס’, יבואנית פורד, מודיעה כי 523 בעלי כלי-רכב מתוצרת פורד קוגה ופורד פוקוס צריכים להגיע למוסך – מחשש לתקלה שתגרום להתחממות המנוע.

פורד קוגה. צילום: Ivan Kurmyshov | שאטרסטוק

חברת ‘דלק מוטורס’, יבואנית רכבי פורד בישראל מודיעה על קריאה חוזרת (RECALL) לרכבי פורד מדגם קוגה מתאריך ייצור 8.5.12 עד 27.9.14 ופורד פוקוס מתאריך ייצור 23.7.2010 עד 21.9.2014 – מנוע בנפח 1,596 סמ”ק עם מגדש טורבו. מדובר ב-523 כלי-רכב.

מהיבואנית נמסר כי “קריאה חוזרת זו נועדה למנוע אפשרות לכשל במערכת קירור המנוע, מתוך חשש לדליפת נוזל קירור העלולה להביא להתחממות המנוע. במסגרת התיקון יותקן חיישן גובה מים ותוחלף צמת החשמל המתאימה”. זמן העבודה מוארך בכ-6 שעות.

jerusalem-box

הודעה כתובה תשלח בדואר ישראל עם הגעת החלפים לכל בעלי הרכבים הרלוונטיים. אך אם ברצונכם לבדוק ה האם מספר הרישוי כלול בהוראה ניתן לבדוק זאת באתר פורד או לחילופין להתקשר למוקד שירות הלקוחות של דלק מוטורס. התיקון יתבצע ללא תשלום במרכזי השירות המורשים לטיפול ברכבי פורד מטעם דלק מוטורס. יש לתאם מראש מול מרכז השירות את מועד ביצוע העבודה.

כזכור, על פי תקנה 306 (א) לתקנות התעבורה, בעל רכב שלא יבצע בפועל את “הקריאה החוזרת” תוך 6 חודשים, משרד התחבורה לא יחדש את רישיון הרכב וכן עפ”י תקנה 306 (ג) לא יוכל בעל הרכב לבצע העברת בעלות.

side
ono-inner

כתיבת תגובה