בעל עסק ורוצה להצליח? אתה חייב לקרוא את זה!

במסילה מלווים את הציבור החרדי כבר למעלה מ- 20 שנה ● אלפי משפחות ועסקים שיפרו את מצבם הכלכלי בזכותם ● עכשיו הם יוצאים עם תוכנית חדשה שתאפשר לכל עסק להצליח ולהיות רווחי

ליווי עסקי, https://www.freepik.com/

“ליווי היברידי לעסקים” כך נקראת התוכנית החדשה והמסקרנת של מסילה, התוכנית מתחילה בפגישה אישית ראשונה עם מומחי מסילה. בה הם לומדים ומכירים את העסק לעומק, ומציעים פתרונות ראשוניים. לאחר מכן מתקיים קורס ממוקד במתכונת של שיעורים קבוצתיים מקוונים. תוך כדי הקורס, בעלי העסקים מקבלים ייעוץ טלפוני שוטף לשאלות ויישום של המידע הנרכש בקורס. ובסוף הקורס מתקיימת פגישה אישית מסכמת, בה מביטים אחורה על התהליך שהעסק עבר, ומכוונים לעבר המשך ההצלחה בעתיד.

כדי להבין יותר מה היא בדיוק יוזמת הליווי ההיברידי, כינסנו את מרדכי שטיין, מנהל מחלקת עסקים במסילה, ואת משה אליאס, ראש תחום עסקים במסילה.

מאיפה בא הרעיון לתוכנית ליווי היברידית לעסקים?

“לפני כ- 20 שנים הבנו שכחלק מהליווי והייעוץ הכלכלי למשפחות, אנו צריכים לפנות גם לנושא ניהול העסק. וזאת מכיוון שחלק גדול מהסיוע למשפחה לעלות על דרך המלך לכלכלה נבונה, עובר דרך העסק. במהלך השנים הצלחנו לעזור בסיעתא דשמיא לאלפי עסקים, והידע שרכשנו בדרך אפשר לנו לפתח תבניות מסודרות שעובדות היטב ומתאימות לכל סוגי העסקים. וכדי לייעל את התהליך עבור העסקים הבאים, הגינו רעיון לשלב את התבניות הללו בתוכנית הכוללת שיעורים וליווי”.

מה התגובות שאתם שומעים מבעלי העסקים שעברו את הקורס של מסילה?

“תגובות מדהימות, אנשים שלא היה להם כלים לפקח על מחזור הכספים, או על התנהלות מול ספקים. באים אלינו ואומרים: “בזכותכם מצאנו כל כך הרבה כסף, שכלל לא ידענו שהלך לאיבוד, כסף ששרפנו כל חודש סתם”. והם גם קצת עצובים שלא ידעו על הקורס הזה מוקדם יותר, והיו חוסכים הרבה יותר. חלק מהאנשים אפילו כבר התייאשו מהעסק שלהם, והיו בדרך לסגור אותו. ולאחר הקורס של מסילה, הם אומרים: קיבלנו עסק חדש ומרוויח!”

בשוק קיימים הרבה גופים שמציעים ייעוץ עסקי, למה דווקא התוכנית של מסילה?

“יש כמה נקודות שמייחדות את תוכנית הליווי ההיברידית של מסילה על פני האחרים, אחת מהם היא הניסיון המצטבר בעזרה לעסקים בציבור החרדי. מדובר באלפי עסקים שעברו תחת ידינו במשך שני עשורים, מכל סוג וצורה. במהלך העבודה איתם למדנו עוד ועוד על בעיות שעלולות להתעורר, ועל דרכים לשיפור. את כל המידע הזה אנו מגישים על מגש של כסף, בצורה בהירה וברורה בתוכנית שלנו.”

נקודה נוספת היא החיבור הבלתי נפרד לציבור החרדי, כלומר “בתוך עמי אנוכי יושבת” אנו מכירים את העולם מקרוב, ולא מגיעים כיועץ חיצוני שפחות מכיר את הניואנסים ואת השפה. ועוד עניין חשוב: מכיוון שהתוכנית שלנו היברידית ומשלבת ליווי ולמידה. היא מאפשרת לנו להשתמש במרצים כמלווים, זאת אומרת בשונה ממקומות אחרים שמפרידים בין המחלקות. ואז ההדרכה באה במנותק מיישום החומר הנלמד בשטח, ולא מלווים את תהליך הייעול של העסק. אצלנו המרצים מלווים את התהליך משלב הלימוד ועד שיפור העסק, ואם יש איזשהי חוסר הבנה הם עולים עליה מיד.”

אז אם גם אתם רוצים להגדיל ולפתח את העסק, וללמוד כיצד לבנות נהלי עבודה שיאפשרו לכם לעבוד פחות קשה ולהרוויח יותר. או שאתם מרגישים שיש לכם בעיה אמיתית בעסק, עם עובדים, ספקים, מחזור כספים או בכל נושא אחר. אל תתייאשו! למסילה יש את הכלים בשביל להפוך את העסק שלכם, לרווחי ומצליח. תוכנית הליווי היברידי לעסקים תתן לכם את כל הידע הדרוש, על מנת לייעל, לשפר, לגדול ולצמוח.

לפרטים נוספים ולהרשמה, הקליקו כאן>>>>

מומלץ עבורך

כתיבת תגובה