בעסקת מכר נוספת: שטחי התעסוקה נמכרו ב-82 מיליון ש'

אפריקה ישראל מגורים מכרה שטחי תעסוקה נוספים בפרויקט סביון VIEW בירושלים | המכירה הפעם עמדה על היקף כספי של כ-82 מיליון ₪ | הרווח הנקי הצפוי לחברה: כ-30 מיליון | באפריל מכרה החברה שטחי תעסוקה בפרויקט בהיקף של 102 מיליון ש'

מיכה קליין | צילום: שירן כרמל

אפריקה ישראל מגורים בעסקת מכר נוספת לשטחי התעסוקה בפרויקט סביון VIEW בירושלים. לאחר שבאפריל מכרה בפרויקט בהיקף של 102 מיליון ש' כ-5,000 מ"ר לתעסוקה ו-10 מקומות חניה, עתה מכרה אפריקה ישראל מגורים שטחים הנפרסים על פני כ-4,800 מ"ר, בעלות של כ-82 מיליון ש'. כאשר החברה צפויה לרשום בגין העסקה רווח נקי בסך כ-30 מיליון ש'.

פרויקט סביון VIEW הינו פרויקט יוקרה של אפריקה ישראל מגורים, הממוקם בין הרחובות המרכזיים יפו ורחוב הנביאים המבוקש. הפרויקט כולל בניין בן 27 קומות, המיתמר ל-100 מטר גובה, הגבוה ביותר באזור, ובו 194 דירות יוקרה של 2-4 חדרים ופנטהאוזים.

מבנה המגורים, יאוכלס לקראת סוף השנה הקרובה, וכולל גם מרפסת גן ענקית בקומה ה-21 ומועדון דיירים. בנוסף, כחלק מהפרויקט ומעירוב השימושים הכולל דיור, משרדים ומסחר, נבנה גם בניין משרדים ומסחר בן 8 קומות, אשר יחובר בגשר לקומה ה-10 של מבנה המגורים ויוביל למרפסת גג לשימוש הדיירים.

סביון VIEW | הדמיה: Evolve Media

מיכה קליין, מנכ"ל אפריקה ישראל מגורים: "פרויקט סביון VIEW הינו פרויקט יוקרה ייחודי בנופה של ירושלים, והוא מצטרף לפרויקטים הרבים שלנו בבירה, כמו הרב קוק, חצר הנביאים, סביוני ארנונה וסביוני ארנונה בוטיק, סביוני קטמון החדשה, פרויקט דיור להשכרה בסביוני מורדות ארנונה ורבים נוספים.

 

 

בניית עירוב שימושים המאפיינת מאוד את הפרויקטים שלנו כוללת מגורים לצד משרדים, מסחר ותעסוקה, ובדרך זו מאפשרת יותר ויותר מרכזים ומקומות תעסוקה גם במרכזי הערים ולא רק במעגלים סביב. נמשיך לפעול לאיתור הזדמנויות עסקיות נוספות בכלל ובפרט בירושלים, התורמות באופן ניכר להתפתחות ולצמיחת החברה."

מומלץ עבורך

כתיבת תגובה