ברוך הבא! יוני קדם מצטרף לאתר ‘ביזנעס’

העיתונאי יוני קדם מצטרף לצוות הכותבים של ‘ביזנעס’ ויסקר את תחומי הכלכלה במגזר • קדם: “מודה להנהלת האתר שנתנה בי אמון. יחד נביא תקשורת כלכלית נקיה, ערכית ואיכותית”

יוני קדם

אתר הכלכלה החרדי ‘ביזנעס’ הודיע היום על מינויו של העיתונאי יוני קדם לכתב בדסק החדשות של האתר. קדם ישמש כתב שטח של המערכת ויסקר את חדשות הכלכלה במגזר.

‘ביזנעס’ מתרחב בניו-מדיה: מהיום, כל העדכונים – גם בוואטסאפ!

250/200 סייד בר + קובייה

קדם, שהשתחרר לאחרונה משירותו ברדיו גלי צה”ל, נחשב לאחד הכתבים המוכשרים במגזר ולו רזומה עשיר בתחום. בין היתר, שימש קדם כתב בדסק החדשות של התחנה, הופקד על הכנת כתבות ליומן הבוקר וערך את תוכנית האקטואליה ‘מחשבות בע”מ’, בהגשת הפרשן הפוליטי של התחנה יעקב ברדוגו ומפקד גלצ לשעבר משה שלונסקי. בנוסף, ערך קדם את תוכניתו של יהורם גאון – ‘גאון ברדיו’. בערב ראש השנה ה’תשע”ח הוענקה לו תעודת “מצטיין” על הישגיו בתחנה.

את עבודתו בתקשורת החרדית החל קדם עוד לפני שירותו בגל”צ, באתר החרדי ‘אקטואליק’ (אז ‘קוקר’), שם שימש כתב פוליטי ופרלמנטרי.

הצטרפותו של קדם לאתר ‘ביזנעס’ הינה חלק מרענון המערכת והתחדשות האתר בחודשים האחרונים. שינוי, שהחל בשלהי חודש תשרי, עם מינוים של פישל רוזנפלד וקובי רוטנברג, המובילים בתקופה האחרונה את התחדשות ‘ביזנעס’ בשורה של פרמטרים, ובראשם מערכת התוכן של האתר.

Inner article

עם פרסום דבר המינוי, מסר פישל רוזנפלד, העורך הראשי של ‘ביזנעס’, כי הוא “גאה לצרף כוח משמעותי נוסף למשפחת ‘ביזנעס’ המתחדשת, המתרחבת בימים אלה. יוני קדם חתום על שורה של הצלחות עיתונאיות בכברת הדרך הארוכה שעשה בתחום והצטרפותו מהווה בשורה משמעותית למאות אלפי גולשי האתר”. רוזנפלד הוסיף וציין, כי “הצטרפותו של קדם הינה שלב נוסף בתוכנית ארוכת-טווח להתחדשות המערכת שאנחנו מובילים”.

קובי רוטנברג, המשנה למנכ”ל ‘ביזנעס’, מסר: “ככלי תקשורת מוביל במגזר החרדי בכל ענייני הכלכלה, אנו נמצאים בהתפתחות תמידית, ומחוייבים לשאיפתנו להציב בראש המערכת אנשי מקצוע ממדרגה ראשונה. אנו גאים לצרף אלינו כוח רענן עם רזומה עשיר של עשייה ויכולת אישית. מערכת ‘ביזנעס’ היא מדיה נחוצה ביותר במגזר החרדי בה הנושאים הפיננסיים תופסים לאט לאט מקום קבוע בשיח הציבורי”.

יוני קדם: “שמח להצטרף אל צוות ‘ביזנעס’, אתר הכלכלה של הציבור החרדי. מודה להנהלת האתר שנתנה בי אמון, יחד נביא תקשורת כלכלית נקיה, ערכית ואיכותית”.

אתר ‘ביזנעס’ הוקם בשנת 2016 במטרה לשמש פלטפורמה כלכלית מסוננת וראויה לציבור החרדי ההולך וגדל במהירות. ‘ביזנעס’ הוא אתר החדשות החרדי היחיד העוסק באורח קבע במגוון נושאים בעלי גוון כלכלי מובהק: כלכלה, נדל”ן, פיננסים, שיווק ופרסום, רכב, תחבורה, עיצוב הבית ועוד. האתר פתוח בכל מערכות הסינון הפועלות בציבור החרדי.

מומלץ עבורך

כתיבת תגובה