ברינקס תעתיק את פעילותה לצפון בני ברק

לאחר 20 שנה: 'ברינקס' ישראל מעבירה את מרכז הכובד של פעילותה בישראל למתחם ה-BBC של בני ברק • ישי צוויקל, נשיא ברינקס ישראל: "הצרכים המשתנים התמורות שעובר העולם הפיננסי הופכים את ההחלטה לעבור לבני ברק להחלטה הנכונה ביותר עבור פעילות החברה בישראל"

ישי צוויקל נשיא ברינקס ישראל,עם אברהם רובינשטיין, ראש עיריית בני ברק | צילום: יעקב נחומי

ברינקס ישראל, ספקית פתרונות לוגיסטיים מאובטחים, מודיעה היום (א') על חתימת הסכמים להעברת פעילות החברה ומשרדיה למתחם ה-BBC בבני ברק. המרכזים הלוגיסטיים של החברה, הכוללים חמישה מרכזי פעילות, לרבות משרדי הנהלת החברה הממוקמים היום בת"א, יעברו לבני ברק.

ברינקס צפויה להעתיק את פעילותה בשנת 2023, ותשכור באחד המגדלים במתחם 5,000 מטרים שיאכלסו 400 מעובדי החברה ומגוון רחב של אמצעים לוגיסטיים המשמשים את ברינקס לצורך פעילותה היומיומית, לרבות מכונות ספירת מזומנים, חניון לשריוניות החברה ומשרדים.

המעבר של ברינקס למתחם מחזק את מעמדה של בני ברק כמוקד לפעילות פיננסית לאחר שלאחרונה שורה של חברות בתחום הודיעו על העברת הפעילות שלהן לעיר, לרבות: ישראכרט, בנק ירושלים, בנק לאומי, מיטב ד"ש וחברת הפינטק E-TORO.

ישי צוויקל, נשיא ברינקס ישראל מסר: אנו שמחים על ההחלטה לעבור למתחם ה-BBC בבני ברק ולאחד את מרבית הפעילות שלנו תחת קורת גג אחת. בעשרים השנים האחרונות הפעילות שלנו רוכזה בת"א וכעת הצרכים המשתנים התמורות שעובר העולם הפיננסי הופכים את ההחלטה לעבור לבני ברק להחלטה הנכונה ביותר עבור פעילות החברה בישראל. שיתוף פעולה זה מצטרף לשותפות ארוכת השנים עם העירייה ואנו שמחים לקדם את ההתפתחות העסקית בעיר".

ההסכם נחתם בשבוע שעבר עם חברת ש.י.ר שלמה נדל"ן מקבוצת שלמה שתשכיר את הנכס. עיריית בני ברק  עודדה את המהלך בהרמת כוסית חגיגית כשראש העיר, אברהם רובינשטיין בירך את המשתתפים והודה לנציגי החברה על הבחירה בבני ברק כמוקד הפעילות החדש: "עיריית בני ברק שמחה לאכלס בשטחה את חברת 'ברינקס', מעצמה פיננסית בינלאומית מובילה בעולם. זוהי בשורה משמחת לעיר, והנוכחות של 'ברינקס' מסמלת את ההתפתחות העסקית באזור ומביאה בשורה גם לעסקים בעיר", אמר רובינשטיין וציין כי המעבר יתרום גם להנגשה מתקדמת של שירותי 'ברינקס' לגופים ועסקים באזור ויפתח הזדמנויות חשובות לפיתוח ולתעסוקה עבור תושבי העיר".

3 תגובות ל: "ברינקס תעתיק את פעילותה לצפון בני ברק"

  1. רעיון מצויין. כל הכבוד לברינקס

  2. תותחים. בני ברק קולטת את כל הגופים הפיננסיים לשנים ארוכות קדימה. ככה מנהלים עיר. כל הכבוד לברינקס וליזמים.

  3. באיזה מגדל? מישהו יודע איפה הם ישבו?

כתיבת תגובה