בשווי עסקה של כ-14.7 מיליארד דולר: זום רוכשת את Five9

השילוב של פלטפורמת התקשורת של זום עם המוקד הטלפוני החכם בענן של Five9 יאפשר לארגונים לדמיין מחדש את הדרך בה ייצרו קשר עם לקוחותיהם • כחלק מההסכם, בעלי המניות של Five9 יקבלו 0.5533 מניות רגילות מסוג A של Zoom Video Communications, Inc • בהתבסס על סגירת מחיר המניה הרגילה מסוג A של זום ב-16 ביולי, 2021, הדבר מייצג מחיר למנייה רגילה של Five9 שעומד על 200.28 דולרים, ושווי עסקה משתמע של כ-14.7 מיליארד דולרים

זום | מקור: יח"צ

זום הכריזה היום על חתימת הסכם סופי לרכישת Five9 Inc ספקית מובילה של פתרונות מוקד טלפוני חכם בענן, בעסקת מניות מלאה המוערכת בכ-14.7 מיליארד דולרים. השילוב של פתרון המוקד הטלפוני כשירות (CCaaS) של Five9 עם פלטפורמת התקשורת הרחבה של זום תשנה את הדרך בה עסקים יוצרים קשר עם לקוחותיהם, ותבנה את פלטפורמת מעורבות הלקוחות של העתיד.

Five9 היא ספקית מובילה בענף של פתרונות מוקד טלפוני בענן, והיא מביאה את כוחה של החדשנות בענן ליותר מ-2,000 לקוחות ברחבי העולם, כשהיא מאפשרת מיליארדי התקשרויות עם לקוחות מדי שנה. מרכז המוקד הטלפוני החכם לענן של Five9 מספק יכולות מעורבות, אנליטיקה, אוטומציה של זרימת עבודה, מיטוב כוח אדם ובינה מלאכותית מעשית באופן דיגיטלי. פלטפורמת Five9 תוכננה להיות אמינה, מאובטחת, תואמת וניתנת לשינוי גודל, והיא מסייעת בהגדלת הפרודוקטיביות של נציגיה שירות והמפקחים, מחברת את המוקד הטלפוני לעסק, ובסופו של דבר מספקת תוצאות עסקיות מוחשיות כולל הכנסות גדולות יותר ושיפור האמון והנאמנות של הלקוחות.

250/200 סייד בר + קובייה

הרכישה אמורה לסייע לזום לשפר את הנוכחות שלה בקרב הלקוחות הארגוניים, ולאפשר לה להאיץ את ההזדמנות לצמיחה לטווח ארוך על יד הוספת שוק המוקד הטלפוני שמוערך ב-24 מיליארד דולרים. Five9 היא חלוצה בתחום תוכנות המוקד הטלפוני מבוסס הענן. המוקד הטלפוני בענן, המאובטח ברמה ומציע יכולת התאמת גדול, מספק ערכה מקיפה של אפליקציות קלות לשימוש המאפשרות להנהלה למטב את האינטראקציות עם הלקוחות בערוצים רבים ושונים.

רכישת Five9 בידי זום מהווה השלמה לצמיחה בפופולריות של פתרון Zoom Phone שלה. Zoom Phone מספק מערכת טלפון בענן מודרנית המציעה חלופה דיגיטלית לפתרונות טלפוניה מיושנים, והיא מאפשרת לארגונים ליצור קשר ולפעול בדרכים חדשות ונוחות כדי לעזור לעסקים להמשיך לנוע קדימה.

שילוב זה מציע בנוסף, לשתי החברות, הזדמנות משמעותית למכירות חוצות פלטפורמה, כל אחת לבסיס הלקוחות של האחרת. כתוצאה מהרכישה לזום יהיה תפקיד אפילו גדול יותר בהנעת העתיד הדיגיטלי, והיא תאפשר לקרב עוד יותר בין החברות ללקוחות שלהם.

לאחר השלמת העסקה Five9 תהפוך ליחידה תפעולית של זום, ורואן טרולופ יהפוך לנשיא זום וימשיך לתפקד כמנכ"ל Five9 המדווח לאריק יואן.

Inner article

כחלק מההסכם בעלי המניות של Five9 יקבלו 0.5533 מניות רגילות מסוג A של Zoom Video Communications, Inc. בהתבסס על סגירת מחיר המניה הרגילה מסוג A של זום ב-16 ביולי, 2021, זה מייצג מחיר למנייה רגילה של Five9 שעומד על 200.28 דולרים, ושווי עסקה משתמע של כ-14.7 מיליארד דולרים.

הדירקטוריונים של זום ו-Five9 אישרו את העסקה. דירקטוריון Five9 ממליץ לבעלי מניות Five9 לאשר את העסקה ולאמץ את הסכם המיזוג. העסקה, שצפויה להיסגר במחצית הראשונה של השנה הקלנדרית 2022, כפופה לאישורם של בעלי המניות של Five9, קבלת אישורים רגולטוריים נדרשים ותנאי סגירה מקובלים אחרים.

Inner 620/130

מומלץ עבורך

כתיבת תגובה