בשורה לתושבי הר יונה: קו יומי מ’נוף הגליל’ לבני ברק

בשורה לתושבי הצפון: קו יומי קבוע מהר יונה ג’ בנוף הגליל לבני ברק • הקו, 828 שהיה מופעל רק בסופי השבוע ובחגים יהפוך לקו יומי קבוע לאור הגידול בתושבים החרדים בנוף הגליל ובשכונת הר יונה

קו 828 מהר יונה לבני ברק של 'נסיעות ותיירות נצרת' | צילום: באדיבות המצלם

 התחבורה משכונת הר יונה בנוף הגליל לעיר התורה בני ברק, תתוגבר באופן משמעותי. החל מיום שני 24 לפברואר ערב ר”ח אדר יהפוך קו 828 לפעיל במתכונת יומית מהר יונה לבני ברק ולהיפך. זאת, לאור פעילותו של יו”ר דגל התורה בנוף הגליל ר’ גרשון ברלין, חברי הכנסת של דגל התורה משה גפני ואורי מקלב שהחליטו באחרונה לשים סוף לבעיות התחבורה במקום.

יצוין כי במסגרת העברות התקציביות של ועדת הכספים בתקופה האחרונה העביר יו”ר הוועדה ח”כ משה גפני תקציב למשרד התחבורה, דבר שסלל את הדרך להפעלת הקו. חברת ‘נסיעות ותיירות נצרת’ (מקבוצת עפיפי) פעלה לאור פנייתו של ח”כ אורי מקלב ובשיתוף פעולה עם משרד התחבורה, יחד עם שלמה רוזנשטין יועץ משרד התחבורה, פושטו ההליכים הבירוקרטיים והקווים בשכונה יתוגברו.

250/200 סייד בר + קובייה בכתבה

ר’ גרשון ברלין יו”ר דגל התורה בנוף הגליל הודה במקביל גם לח”כ יעקב אשר וליצחק פינדרוס מזכ”ל דגל התורה, וציין לשבח את חברת ‘נסיעות ותיירות נצרת’ יחד עם זאב סוננזון ור’ הערשל איידלס ש”אכפת להם לתת את השירות הכי טוב לציבור החרדי”.

ברלין הודה גם מראש לשלמה רוזנשטין יועץ משרד התחבורה למגזר החרדי על נכונותו להמשיך ולפעול להסדרת תגבור האוטובוסים לבני ברק למספר פעמים ביום וכמו כן על כוונתו להביא לכך שייחנך קו אוטובוס ישיר מהר יונה – לירושלים.

Inner 620/130

מומלץ עבורך

2 תגובות ל: "בשורה לתושבי הר יונה: קו יומי מ’נוף הגליל’ לבני ברק"

  1. עוד אוטובוס דיזל שיזהם אויר ויתקע את בני ברק
    חאלאס מסוף בין עירוני בקוקה קולה
    חוץ מקוי ירושלים כל הקווים בחוץ
    מטרונית “חשמלית” תאסוף את האנשים עד המסוף ומשם צ’יק צ’ק הביתה כולם ירויחו

  2. למה אוטובוס לירושלים כן ולמקומות אחרים לא ?

כתיבת תגובה