בשורה לתושבי תפרח: רמזור חדש יוצב בכניסה ליישוב

העבודות להצבת הרמזור החלו השבוע והן צפויות להסתיים ביולי הקרוב. במקביל מתכוון משרד התחבורה לשדרג את הכבישים באזור ולהפוך את כביש 293 מבית הגדי לשדה צבי, לכביש בן ארבעה מסלולים

כביש הכניסה לתפרח. צילום: דוברות מוא"ז מרחבים

ראש המועצה האזורית מרחבים שבנגב, שי חג'ג', טוען כבר תקופה ארוכה שהמדינה הזניחה את כבישי הנגב. הוא פנה למשרד התחבורה ולחברת נתיבי ישראל (מע"צ לשעבר) שוב ושוב ואמר כי הכבישים במועצה האזורית שבניהולו "הוזנחו במשך שנים ואינם תואמים למספר הרכבים שנוסעים בהם היום".

שר התחבורה, חה"כ ישראל כ"ץ אף ביקר במקום מספר פעמים על מנת לעמוד מקרוב על המציאות התחבורתית. השר הורה להציב רמזור בצומת הכניסה לתפרח והורה על שורה של שדרוגים בכבישי המועצה, כגון הרחבת צירים מרכזיים ובהם הרחבת כביש 293 מבית הגדי לשדה צבי לארבעה מסלולים.

box

רוצים להישאר מעודכנים? הצטרפו ל'ביזנעס' בפייסבוק

עוד הורה השר על הסדרת הכניסות ליישובים; הקמת כיכר בכניסה לקריית החינוך של המועצה; הצבת כיכרות במרכזי היישובים מבועים, קלחים ושדה צבי ותקציב לתכנון כיכר בניר משה.

בעקבות הצלחת, כתב חג'ג' באחרונה: "יגעת ומצאת – תאמין. הצבת הרמזור בתפרח – מתחייבת. אני מבקש להודות בראש ובראשונה לשר התחבורה ישראל כץ, על הקשב והסיוע בעניין הזה כמו גם בשדרוג כבישי המועצה", הוא הודה אף למנכ"ל נתיבי ישראל ולשאר השותפים בשיפור המצב התחבורתי במועצה.

Noam1 – Inner

כתיבת תגובה