ב-65 מיליון ש"ח: הבעלות על הקרקע הצפתית עברה מיד ליד

חברת 'נופי בראשית – שי בגליל' של 'רונן גנון אחזקות', רכשה מגרשים לבניית 185 יח״ד בשכונת מצפה הימים בצפת ב-65 מיליון שקל מחברת הנדל״ן עמרם אברהם | מחירי הנדל״ן בעיר עולים בעקבות הביקוש הגדול לדירות וההיצע הדל של הקרקעות | בתמהיל הבנייה: כל סוגי הדירות

שכונת נופי בראשית בצפת | הדמיה: רן ון-דן-ברג הדמיות

עסקת נדל"ן משמעותית בגליל ל'נופי בראשית – שי בגליל': קבוצת רונן גנון אחזקות ממשיכה להרחיב את השקעותיה בצפת וכעת משלימה החברה רכישת פרוייקט יחודי באחת מפיסות הקרקע הנדירות בצפת.

במסגרת הפרויקט תקים החברה 185 יח״ד, 13 מבנים בני 6-7 קומות הכוללים מגוון רחב של דירת המתאימות לכל סוגי האוכלוסיות החל מדירות קטנות למשפחות צעירות של 2.5-3 חדרים, 4 חדרים ועד דירות 5 חדרים ופנטהאוזים, חניות ומחסנים. בנוסף ייבנה סופר מרקט שכונתי. הפרוייקט יבנה וישווק בקרוב כאשר מחצית מהדירות ישווקו במסגרת פרוייקט מחיר למשתכן  ומחצית ישווקו לשוק החופשי.

פרוייקט נופי בראשית תוכנן על ידי האדריכל זהר אלטמן שביצע את התכנון לחברת עמרם אברהם. בכל קומה מתוכננות שתי יחידות דיור בלבד. לכלל הדירות מפרט טכני עשיר ותכנון אדריכלי יוצא דופן, הבניינים ישלבו חיפויים של אבן היוצרים מראה ייחודי ושונה בנוף השכונתי. הדיירים ייהנו מסביבה ירוקה וחלל כניסה מרשים.

המגרשים בשכונת מצפה הימים יושבים מול נוף מרהיב על קו ראשון אל מול הכנרת ולהרי הגליל.

רונן גנון בחתימה על ההסכם עם חברת עמרם אברהם | צילום: שלום דוויק

לדברי יעקב חדד מנכ״ל השיווק והמכירות "אנו ממשיכים בהשקעות הרבות בצפת שלאחרונה מחירי הנדל״ן בה הרקיעו שחקים בעקבות הביקוש הגדול לדירות וההיצע הדל של הקרקעות. שכונת מצפה הימים היא בחירה מתבקשת למשפחות וזוגות צעירים בתחילת דרכם, הנגישות הגבוהה לכניסה לעיר ומחוצה לה, הקרבה למרכז העיר והנופים המיוחדים הופכים את השכונה למבוקשת מאוד, כאשר גם משקיעים שזיהו את הפוטנציאל של השכונה המתפתחת, יוכלו  ליהנות מעליית הערך הצפויה".

כתיבת תגובה