גט לשבת: מיזם חדש של גט טקסי (Gett) יגרום לחילולי שבת גדולים

פרסום ראשון: המיזם החדש שיכלול שירות משלוחים עבור חבילות גדולות בפריסה ארצית 7 ימים בשבוע, מעורר זעם בקרב ציבור שומרי המסורת ויתכן אף שיוטל חרם על החברה. כל הפרטים
חברת Gett הגיבה שלצורך זה יש את מיזם גט מהדרין של מוניות שומרות שבת

מוניות אילוסטרציה. צילום קובי גדעון פלאש 90.

זעזוע בקרב ציבור שומרי תורה ומצות והמסורת בישראל: חברת Gett (גט טקסי) הישראלית, שהצליחה לשנות את אופי הנסיעות במוניות בישראל באמצעות האפליקציה המפורסמת שפתחה, השיקה בימים האחרונים מיזם שכולל פרצה חמורה בחומות השבת.

המיזם החדש יכלול שירות משלוחים עבור חבילות גדולות בפריסה ארצית 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע. השירות החדש מיועד עבור חבילות גדולות עד 15 ק”ג, שיגיע ליעדו עד 10 דקות. המשלוחים נעשים באמצעות כלי רכב פרטיים, ובשיטת הכלכלה השיתופית: כל אחד יכול להצטרף ולהיות שליח מזדמן ולהרוויח כסף מהצד.

roga-250

למרבה הצער והכאב, חברת Gett (גט טקסי) רומסת במיזם זה את כבודה של שבת המלכה, כשמעבר לכך היא מדירה בפועל מאות משלחונים חרדיים שלא יוכלו לעבוד במסגרת חברה שמחללת שבת בפרהסיא.

עסקני שבת אמרו ל’בזנעס’ כי יתכן מאד שלא תהיה ברירה והציבור החרדי יחרים את הנסיעות במוניות Gett גט טקסי, כשברור לכל שאי אפשר לתת יד למיזם כה נוראי שמחללת את כבודה של שבת המלכה בראש חוצות.

מחברת Gett   נמסר בתגובה גט מכבדת את הציבור הדתי חרדי בישראל. לראייה הקימה החברה צי ייעודי להזמנת מוניות שאינן נוסעות בשבת בשם “גט מהדרין”. כל ניסיון למצב את החברה אחרת, אינו במקומו.

 

ono-inner

כתיבת תגובה