גלילות: קמפוס תעסוקה מודרני בהשקעה של כ-400 מיליון ש'

תדהר הראל מניבים מרחיבה את פעילותה: רוכשת קרקע באזור התעשיה גלילות ותקים קמפוס תעסוקה מודרני וחדשני על שטח של 14 דונם | הקרקע נרכשה מחברת פרדס מלשטיין תמורת 90 מיליון שקל | היקף ההשקעה בפרויקט מוערך בכ-400 מיליון שקלים 

סמי בבקוב, מנהל חטיבת השקעות בקבוצת הראל | צילום: טל שחר

תדהר הראל מניבים רכשה מחברת פרדס מלשטיין קרקע המשתרעת על שטח של 14 דונם באזור התעשיה גלילות תמורת 90 מיליון ₪, ומקדמת תוכנית להקמת פרויקט לתעסוקה, מסחר ומגורים. הקרקע שנרכשה כוללת תוכנית בתוקף להקמת פרויקט שבמרכזו קמפוס תעסוקה מודרני וחדשני שיכלול גם שטחי מסחר בהיקף של 30 אלף מ"ר ובכוונת החברה לקדם תוכנית נוספת להעצמת זכויות למגורים, מסחר ותעסוקה.

אזור התעשיה גלילות הוא אחד מאזורי התעסוקה המתפתחים בגוש דן בעל נגישות גבוהה בהיותו ממוקם על צירי תנועה מרכזיים, נתיבי איילון וכביש 2. בנוסף, מתוכננות תחנת מטרו ותחנת רכבת קרובה בסמיכות למגרש.

מתחם התעסוקה בגלילות מצוי בפיתוח מואץ והפרויקטים הראשונים, BIG גלילות וקמפוס התעסוקה לחברת סולארג', יסתיימו בחודשים הקרובים ויהוו את הסנוניות הראשונות להקמת מתחם התעסוקה המרכזי בגוש דן.

לקבוצת תדהר ניסיון מוכח רב בהקמת קמפוסי תעסוקה חדשניים וגדולים – הקבוצה הקימה בשנים האחרונות מספר רב של מתחמים דוגמת הקמפוסים היוקרתיים שבנתה עבור  Microsoft, Wixו- Broadcom הסמוכים לגלילות. בדומה לקרקעות נוספות, הקבוצה עתידה לפתח את הקרקע שנרכשה, שכן בימים אלה מקודמת תוכנית מתארית חדשה ע"י עיריית רמת השרון ורמ"י לתוספת של עשרות אלפי מטר לתעסוקה, מגורים ומסחר, שיביאו לשינוי מהותי של האזור כולו.

תומר אלפסי, מנכ"ל חטיבת הייזום והמניבים בקבוצת תדהר: "גם בימים מורכבים אלה, קבוצת תדהר ממשיכה להוביל את בניית הארץ ופיתוח התעסוקה בישראל תוך שימת דגש על סטנדרטים גבוהים ובלתי מתפשרים של איכות, חדשנות וקיימות. אנו בטוחים כי הפרויקט החדש, שיוקם על קרקע בגלילות, יוביל להתחדשות האזור וייצר סביבת מסחר, מגורים ותעסוקה חדשנית, ינגיש לציבור מרחבים משותפים איכותיים ויאפשר ללקוחותינו חיים טובים יותר, בטוחים יותר ובריאים יותר".

תומר אלפסי מנכ"ל חטיבת הייזום והמניבים תדהר | צילום: עופר חג'יוב

סמי בבקוב מנהל חטיבת ההשקעות בקבוצת הראל ביטוח ופיננסים: "ההסכם של התאגיד המשותף לרכישת הקרקע  וקידום הפרוייקט בגלילות הוא דוגמא קלאסית ליתרון המשמעותי בשותפות של חברות חזקות ומקצועיות במשק. אנו גאים על שיתוף הפעולה עם תדהר, קבוצת נדל"ן ובנייה מובילה בעלת ניסיון נרחב בישראל ובטוחים כי הצלחת המיזם תאפשר להשיג תשואה יציבה ונאה לטובת העמיתים והמבוטחים של הראל. הכניסה למיזם הינה חלק משרשרת עסקאות שמבצע מערך הנדל"ן של הראל לאורך השנים האחרונות, הנובע מהשאיפה להגביר את הנוכחות באפיקי השקעה בעלי תשואה ריאלית תחרותית. השקעה זאת מצטרפת לתיק נכסי נדל"ן איכותי ומגוון שמטרתו להעניק לחסכון הארוך טווח עוגן תשואתי ויציב".   

את תדהר הראל מניבים יצג בעסקה עו"ד אפרים לוי ממשרד פישר ושות' את המוכרים ייצגו עו״ד רועי בר ועו"ד רותם לבנון ממשרד אברהם בר.

כתיבת תגובה