גם בגרסה קצרה: המזרח משיקה את הדיפנדר 90 – בישראל

 חברת המזרח משיקה את הדיפנדר 90 בישראל רכב ההרפתקנות האולטימטיבי מגיע להשלים את משפחת הדיפנדר • אחרי הדיפנדר 110 – השבוע יושק הדיפנדר 90 – הדגם הקצר בעל 3 הדלתות וחמשת המושבים • הרכב החדש מצוייד בטכנולוגיה מתקדמת המאפשרת יכולות כביש ושטח מעולות • הרכב, שהגיע במקורו מעולמות הצבא והחקלאות –  חכם, קשוח, טכנולוגי, עמיד ורב יכולות בכביש ובשטח

דיפנדר 90 | צילומים: יח"צ חו"ל

בשנת 1948, יוצר רכב הלנד רובר הראשון. כניסתו של הלנד רובר סדרה 1, שלימים הפך להיקרא דיפנדר, נתפסת כציון דרך בתעשיית הרכב. הרכב שמלכתחילה יועד למשימות צבאיות ולחקלאות הפך לאייקון ולשם נרדף להרפתקנות ופריצת גבולות. עם הזמן הפך הרכב המרובע לאייקון אופנתי המיוצר עבור אנשים סקרנים וכאלה ששואפים לחוויות והתנסויות חדשות.

ביוני האחרון הושק ברחבי העולם וגם בישראל אייקון השטח הדיפנדר 110 שהקפיד לשמור על כל המאפיינים של הדגם המקורי, החל מהעיצוב המזוהה ועד ליכולות השטח הגבוהות, ובנוסף עם כל מה שאפשר לצפות מרכב מודרני –  מעודכן, טכנולוגי, עם שדרוג משמעותי לחווית נהיגה איכותית גם בחיי היום יום ומהפכה אמיתית ביכולות הכביש שלו מבלי לפגוע בחוויית השטח.

250/200 סייד בר + קובייה

השקת הדיפנדר 110 נחלה הצלחה גדולה בישראל ובימים אלו מצטרף למשפחה הדיפנדר 90.

דגמי הדיפנדר, אגב, נקראים 90 ו 110 על פי מרווחי הסרנים באינצ’ים שהיו בדיפנדרים הראשונים והם הפכו לשמותיהם בקרב חובבי השטח וההרפתקנות.

דיפנדר 90 –  הדגם הקצר בעל 3 הדלתות וחמשת המושבים משדר חזות מסוקסת וקשוחה. הרכב מצוייד בטכנולוגיה מתקדמת המאפשרת יכולות כביש ושטח  מעולות. הוא  חכם, קשוח, טכנולוגי, עמיד ורב יכולות בכביש ובשטח.

צללית הרכב, שלא ניתן לטעות בה הינה מוכרת וחדשה בו זמנית. הצללית של הדיפנדר החדש מהווה פרשנות מודרנית למקור המפורסם שלא ניתן לטעות בו.העיצוב הינו חזק, מלא ביטחון ומתוחכם.

הרכב נראה קשוח והוא אכן קשוח.

הדיפנדר 90 נועד לחובבי השטח והמרחבים הפתוחים האינדיבידואליסטים וההרפתקנים.

מנועים: בדיפנדר 90 מוצג לראשונה עם מנוע הדיזל 3.0 ליטר החדש (6 צילינדרים בטור), אשר ישרת את הדיפנדרים החל משנת 2021: מנוע דיזל 3.0 ליטר, 200 כ”ס; מנוע דיזל 3.0 ליטר, 250 כ”ס ומנוע בנזין 3.0 ליטר, 400 כ”ס.

מערכות שטח: כל הרכבים יגיעו עם חבילות OFFROAD הכוללות: מערכת הדמיית שטח הנסיעה, המוכרת גם כ”מכסה מנוע ‘שקוף'”, מערכת TERRAIN RESPONSE המפורסמת מבית לנד רובר, מערכת ATPC, בקרת ירידה במדרון, תיבת העברה כפולה HIGH/LOW ומערכת SAND LAUNCH ASSIST, מתלי אויר מתכווננים  וצמיגי ALL TERRAIN.

מערכות בטיחות: כל הרכבים יצוידו במערכות בטיחות מתקדמות  כגון: בלימת חירום אוטונומית, בקרת ערנות נהג, מערכת מצלמות היקפית, בקרת התהפכות ועוד.  ברמת הגימור SE מגיעים הרכבים עם חבילה נוספת, חבילת נהיגה DRIVER ASSIST ובה ניתן למצוא בין היתר: בקרת שיוט אדפטיבית, התראה אקטיבית מפני רכבים בשטח “מת”, מערכת סיוע לפני התנגשות מאחור ועוד.

הרכב ישווק ברמות גימור S ו – SE.

מחירים לצרכן:

מנוע 3.0 ל’ דיזל 200 כ”ס, S200 – 468,000 ₪

מנוע 3.0 ל’ דיזל 250 כ”ס, SE250 – 545,000 ₪

מנוע 3.0 ל’ בנזין 400 כ”ס, SE400 – 615,000 ₪

870/135 ליינר ארטקל

לדברי רמי וקסמן, סמנכ”ל השיווק בחברת המזרח: “הדיפנדר 90 החדש משמר את הDNA של לנדרובר ואת המסורת ההרפתקנית ופורצת גבולות של הדגם אך משדרג אותה עם טכנולוגיות חדשניות של 2021. כל יכולות הדיפנדר המיתולוגי בשטח כשעכשיו משודכות אליהן יכולות כביש מעולות.

“אחת מהנקודות הבולטות ביותר שנוכחנו להבין בתקופה האחרונה, היא הרצון לצאת ולגמוע בשקיקה את שבילי ישראל. מועדון לנד רובר הגביר מאד את פעילויותיו ואנו מציעים כיום לכל הרוכשים טיולים והדרכות שיאפשרו להכיר את הרכב יותר טוב ולהוציא ממנו את המיטב.

“חברת המזרח החלה את השנה בתנופה מאד חזקה. רואים שלמרות התקופה ,או דווקא בגללה, הלקוחות בהחלט רוצים להגשים חלומות. כניסת הדיפנדר הביאה עימה המון מתעניינים ורוכשים חדשים ואני בטוח שכניסת ה 90 עם הכריזמה המיוחדת  שלו תמשיך את ההצלחה”.

מומלץ עבורך

כתיבת תגובה