גנב מהמנהל שלו מטבעות וירטואליים בשווי כ-110 אלף דולרים

הנאשם חדר למחשב במטרה לגנוב את המטבעות, העתיק את הסידים מהמחשב של המנהל, הזין אותם בארנקו והעביר לשליטתו את המטבעות הוירטואליים | בשלב מאוחר יותר גם העביר את חלקם לבורסת המסחר BINANCE | הנאשם החזיר את הכסף למנהל, אך נאשם בעבירות גניבה, חדירה למחשב והלבנת הון

מטבעות דיגיטליים | צילום: WorldSpectrum מ- Pixabay

מחלקת הסייבר בפרקליטות המדינה הגישה לבית משפט השלום בתל אביב כתב אישום נגד תושב קריית עקרון בן 27, לאחר שגנב מטבעות ווירטואליים בשווי 110,000 דולר, במועד הגניבה, ממנהלו.

 על פי כתב האישום שהגיש עו"ד עמית לוין, בתקופה הרלבנטית לכתב האישום עבד הנאשם בחברה המספקת מערכות אבטחה ותקשורת, תחת ניהולו של י.ש., שהחזיק מטבעות וירטואליים בשני ארנקים דיגיטליים. בנוסף, החזיק המתלונן על מחשבו בחברה את הסידים לשחזור המטבעות (קוד המוכיח בעלות על מטבע ווירטואלי ומאפשר לשחזר את מטבעות ווירטואליים גם על מכשיר אחר מהמכשיר בו נוצר הארנק הדיגיטלי המכיל את אותם המטבעות).

250/200 סייד בר + קובייה

באחד הערבים בהם הנאשם היה בחברה, הוא חדר למחשב במטרה לגנוב את אותם המטבעות. לשם כך העתיק את הסידים מהמחשב של המתלונן, ללא הסכמתו או ידיעתו, הזין אותם בארנקו וכך העביר לשליטתו את המטבעות הוירטואליים. בשלב מאוחר יותר גם העביר את חלקם לבורסת המסחר BINANCE.

 לנאשם אשר הודה בעבירות והחזיר את הכסף, יוחסו עבירות של גניבה , חדירה למחשב כדי לעבור עבירה אחרת והלבנת הון.

Inner 620/130

מומלץ עבורך

כתיבת תגובה