דובי אמיתי נבחר ליו"ר נשיאות המגזר העסקי

אמיתי שימש כממלא מקום היו"ר לאחר פרישת שרגא ברוש • יוביל את המו"מ של המגזר העסקי מול הממשלה ליישום תוכנית להצלת המשק

דובי אמיתי, יו"ר נשיאות המגזר העסקי | צילום: יח"צ

יו"ר התאחדות האיכרים בישראל, דובי אמיתי, נבחר, פה אחד, לכהן כיו"ר נשיאות המגזר העסקי. אמיתי נבחר כמ"מ לאחר פרישתו של שרגא ברוש ב-31 בינואר 20 וכעת נבחר לקדנציה קבועה.

מאז תחילתו של משבר נגיף הקורונה, מוביל אמיתי את המגזר העסקי מול הממשלה ומשרד האוצר, במטרה למצוא את הפתרונות הראויים על מנת להציל את העסקים המצויים על סף קריסה.

נשיאות המגזר העסקי הינו "ארגון גג" המאגד ומייצג את האינטרסים המשותפים של המעסיקים במשק, כלפי מקבלי ההחלטות ומשפיעי דעת קהל, מדינות זרות וכן גופים וארגונים מקומיים ובינלאומיים והוא הגוף שמוביל כעת את המו"מ של המגזר העסקי מול הממשלה.

מטרת הארגון היא לקדם את המגזר העסקי בישראל ולחזק את הכלכלה הישראלית ואת המשק הישראלי. בארגון חברים: התאחדות המלאכה והתעשייה, התאחדות תעשייני היהלומים, התאחדות האיכרים, התאחדות בוני הארץ, הארגון הארצי של חברות האבטחה, איגוד חברות הביטוח, איגוד הבנקים בישראל, ארגון חברות הניקיון, התאחדות המלונות, ארגון החברות לאספקת שירותי משאבי אנוש, לשכת ארגוני העצמאים בישראל והתאחדות ענף הקולנוע.

יו"ר נשיאות המגזר העסקי, דובי אמיתי: "אני מודה לחבריי לנשיאות על האמון שהם נתנו בי בשעתה הקשה של הכלכלה הישראלית. מדינת ישראל מצויה בשעת משבר לאומי שלא נראה כמותו בהיסטוריה והוא מחייב מדיניות חוצת מגזרים.

"המגזר העסקי הוא מנוע הצמיחה האמתי של המשק והוא חייב לקבל וודאות. קודם כל תוכנית הישרדות ואחר כך תוכנית האצה וצמיחה – אחרת המשק פשוט יקרוס ולאנשים לא יהיה לאן לחזור.

"נשיאות המגזר העסקי בראשותי, גיבשה תוכנית כלכלית שתאפשר לעסקים להרים את הראש מעל המים ואני סמוך ובטוח שיחד עם חבריי לנשיאות ועם שותפינו למו"מ בממשלה ובאוצר נצליח להוביל לשיקום וחיזוק המשק ולהתוות את הדרך הנכונה למסלול הצמיחה גם בימים של שגרה".

כתיבת תגובה