דירקטוריון דיסקונט אישר שורה של מינויים בכירים בקבוצה

דירקטוריון בנק דיסקונט בראשות ד”ר יוסי בכר, אישר השבוע מינויים חדשים בקבוצת דיסקונט, טרם נקבע מועד למינויים והם כפופים לאישור בנק ישראל.

בנק דיסקונט. צילום: יוסי זמיר | פלאש 90

דירקטוריון בנק דיסקונט בראשות ד”ר יוסי בכר, אישר השבוע מינויים חדשים בקבוצת דיסקונט: רן עוז, סמנכ”ל בכיר וראש חטיבת שווקים פיננסיים, יסיים את תפקידו כחבר הנהלת הבנק וימונה ליו”ר דירקטוריון חברת כרטיסי האשראי כאל. עוז, שימשיך גם בתפקידו כיו”ר דיסקונט קפיטל, יחליף בתפקיד יו”ר כאל את יובל גביש שמסיים כהונה של חמש שנים. גביש ימשיך לכהן כראש החטיבה הבנקאית, החטיבה הגדולה והמרכזית של הבנק שתחת אחריותו, בין היתר, ניהול מערך הסניפים, מערך המשכנתאות, האגף המסחרי, האגף לבנקאות פרטית ישראלית והבינלאומית.

כמו כן, אישר הדירקטוריון את מינויו של אסף פרסטרנק, סגן ראש חטיבת שווקים פיננסיים ומנהל אגף הגלובל לחבר הנהלת הבנק ולראש חטיבת שווקים פיננסיים. פסטרנק, בן 64, כיהן בשורה של תפקידים בחטיבת שווקים פיננסיים בדיסוקנט.

לילך אשר טופילסקי, מנכ”לית קבוצת דיסקונט אמרה כי “המינויים בקבוצה עולים בקנה אחד עם תפיסתנו בנוגע למהלכים העתידיים בעולם כרטיסי האשראי ולתפקיד יו”ר דירקטוריון חברת כאל בעתיד. אני מודה לרן על שנות כהונתו ותרומתו הרבה כחבר הנהלת בנק דיסקונט. אני משוכנעת שהשינוי האמור יאפשר לרן להתמקד בתפקידו החדש ולתרום מניסיונו הניהולי והמקצועי, להמשך התפתחותה של כאל, גם בשנים הבאות. אני מודה ליובל גביש על שנות כהונתו כיו”ר כאל, לצד ניהול החטיבה הבנקאית, ועל תרומתו הרבה בהובלת החברה לשיאים חדשים. אני מברכת את אסף  סטרנק שמצטרף להנהלת דיסקונט, לאחר שמילא תפקידי ניהול משמעותיים בבנק, ומאחלת לו הצלחה בהובלת חטיבת שווקים פיננסיים, האחראית על תחומי פעילות מרכזיים, בבנק ובקבוצה”.

טרם נקבע המועד למינויים האמורים והם כפופים לאישור בנק ישראל.

side
ono-inner

כתיבת תגובה