דרור שטרום מונה ליו”ר וועדה מייעצת לרשות להגנת הצרכן

שר הכלכלה מיישם לראשונה תיקון לחוק הגנת הצרכן וממנה את הממונה לשעבר על ההגבלים העסקיים, עורך הדין דרור שטרום, לעמוד בראש וועדה מייעצת לרשות להגנת הצרכן וסחר הוגן במשרד הכלכלה

דרור שטרום. צילום: יונתן סינדל | פלאש 90

שר הכלכלה, חה”כ אלי כהן (כולנו) החליט למנות לראשונה וועדה מייעצת לרשות להגנת הצרכן במשרדו. השר הודיע כי מי שיעמוד בראש הוועדה יהיה עורך הדין דרור שטרום, מי שהיה בעבר הממונה על ההגבלים העסקיים.

כהן אמר כי “שטרום נמנה על בכירי המומחים בישראל בתחום הגנת הצרכן, טיפול בריכוזיות במשק, תחרות ושקיפות. אני בטוח שניסיונו הרב יסייע לרשות להפוך לגוף משמעותי ובר סמכא בתחום משמעותי זה. לפני כחודש מונה עורך הדין מיכאל אטלן לנהל את הרשות, וכעת תסייע בידו מועצה מייעצת משמעותית ומקצועית, אשר תלווה אותו ותסייע לו בהכנת תוכנית עבודה חדשה וביישומה”.

jerusalem-box

רוצים להישאר מעודכנים? הצטרפו ל’ביזנעס’ בפייסבוק

עוד אמר כהן כי “חזון הרשות להגנת הצרכן ולסחר הוגן הוא העצמת כוחם של הצרכנים באמצעות הענקת כלים להנגשת המידע, לשקיפות, לסחר הוגן ולתחרות הוגנת ולספק, באמצעות חקיקה ותקנות, התנהלות הוגנת ושקולה, הן לעוסקים והן לצרכנים.

“הרשות צריכה להוות בית ראשון לצרכנים בישראל, להוות כתובת לטיפול בעוולות צרכניות ולסייע לבעלי העסקים ונותני השירותים, להעניק לצרכנים חוויית קנייה הוגנת”.

ono-side
inner

כתיבת תגובה