דרישה: להפעיל שוב מנגנון פיצוי לנוסעי התחבורה הציבורית

סגן השר מקלב דורש לפצות באופן מידי את נוסעי התחבורה הציבורית שרכשו כרטיסי נסיעה חופשיים ולא מומשו במהלך הסגר האחרון • בפנייתו אל מר קובי בליטשטיין מ"מ מנכ"ל משרד האוצר דרש סגן שר התחבורה להקים מנגנון פיצוי הנדרש כפי שהיה קיים בסגר הראשון

אורי מקלב | צילום: יונתן סינדל, פלאש 90

סגן שר התחבורה אורי מקלב דורש לפצות את נוסעי התחבורה הציבורית בשל הסגר האחרון.

סגן השר פנה הבוקר אל מר קובי בליטשטיין מ"מ מנכ"ל משרד האוצר ודרש להקים מנגנון פיצוי הנדרש כפי שהיה קיים בסגר הראשון. "רבים רכשו חופשי-חודשי לנסיעה בתחבורה הציבורית, אך בפועל נאסרה עליהם את הנסיעה ונאלצים לשאת בעלויות הגבוהות באופן שאינו סביר".

250/200 סייד בר + קובייה

עוד כתב, כי "עם החלטת ממשלת ישראל על סיומו של הסגר המהודק, אני רואה חובה לפנות אליך על מנת לדאוג לפיצויים לקהל נוסעי התחבורה הציבורית ובעיקר התלמידים אשר עם תחילת שנה"ל רכשו חופשי-חודשי בעלות גבוהה, מבלי לדעת שבהמשך החודשים שלאחר מועד הרכישה לא תהיה להם אפשרות להגיע למוסדות הלימוד בהוראת ממשלת ישראל", ציין מקלב בפנייתו.

"המצב הנוכחי שרבים מהתלמידים רכשו חופשי-חודשי לנסיעה בתחבורה הציבורית, אך בפועל אסרו עליהם את הנסיעה והם אלו שנאלצים לשאת בעלויות הגבוהות אינו סביר, זאת מעבר למצב הכלכלי המורכב המקשה עליהם את ההתנהלות הכלכלית היומיומית. בשל כך יש להקים מנגנון פיצוי הנדרש כפי שהיה קיים בסגר הראשון", מסכם מקלב את פנייתו.

Inner 620/130

כתיבת תגובה