דרמה: הכשרה לאנשי חינוך כמלווי ADHD ב-0 שקלים

Posing confident, cute. Portrait of a young orthodox jewish boy isolated on blue studio background. Purim, business, festival, holiday, celebration Pesach or Passover, judaism, religion concept.

ההכשרה שמהווה בשורה מרגשת לעשרות אלפי אנשי הוראה המתמודדים עם תלמידי  ADHD בכיתה, מביאה למהפך בהתנהלות הילד בכיתה, ואפילו מאפשרת למלמדים הכנסה נוספת של 2500-4500 שקל בחודש

 את הפרטים על השיטה, ניתן לקבל במצגת ההסבר כאן (ללא תשלום), לכל איש חינוך מוכרת הבעיה הזאת: בשנים האחרונות גדלה התופעה של קשיי קשב וריכוז אצל ילדים בצורה חסרת תקדים. וזה משפיע קשות על איכות ההוראה, ועל הביטחון העצמי של המלמד.

250/200 סייד בר + קובייה

ישנן כיתות ש50% מילדי הכיתה מאובחנים כבעלי הפרעת קשב וריכוז שבשמה המקצועי נקרא ADHD, . הילדים שמאובחנים עם ההפרעה הזו הופכים את חיי המורה בכיתה לכמעט בלתי אפשריים. הם מתקשים לשבת במקום אחד במשך זמן ארוך ולהתרכז בנלמד בכיתה, כמו כן הם מתמודדים לרוב עם קשיים חברתיים קשים, קשיים נפשיים וקשיים אחרים.

המלמדים, המורות, היועצים והמפקחים של הילדים המאובחנים מתמודדים רבות כאשר כל דקה במחיצת הילד הופכת לאתגר לא קל:

מריבות בלתי פוסקות בכיתה, חוסר יכולת לשבת וחוסר יכולת ללמוד, וחשש גדול שלך מפני העתיד של הילד: האם יצליח לגדול ולצמוח מבחינה רוחנית כשהוא לא מצליח להקשיב לי ולהבין את הנלמד בכיתה? וחשש המתגנב ללב: איך זה מציג אותי, אם הילד לא מצליח ללמוד, והאחריות על חינוכו מוטלת עליי? מה יחשבו עליי אם אין לי יכולת לסייע לו?

לאור כך שקד בשנים האחרונות מר צביקה פז יו"ר מכון פז ופסיכותרפיסט מומחה ,שהוגדר בילדותו כבעל הפרעת קשב וריכוז, למצוא שיטות שיסייעו לאנשי חינוך להצליח להגיע אל הילדים.

ב"ה לאחר יגיעה רבה הוא הצליח למצוא את הנוסחה איך לגרום לילדים עם קשיי קשב וריכוז להצליח ללמוד ולהבין את הנלמד בכיתה, ולתקשר בצורה נכונה עם ההורים שלהם .את הנוסחה הוא מעביר בהכשרה ראשונה מסוגה בארץ לאנשי חינוך, והוא מציע את ההכשרה כעת רק ל-15 מלמדים ומורות, בהחזר מלא, 0 שקלים.

כ-150 מורים ואנשי חינוך שכבר עברו את ההכשרה, שלוקחת 3 חודשים בסך הכל, מדווחים על שיפור משמעותי במצבם של ילדי הADHD בכיתה. זאת ועוד, באמצעות הכלים הנלמדים בתכנית, אנשי חינוך מייצרים הכנסה נוספת של כ-2500-4500 שקל בממוצע, כמלווים של משפחות לילדי ADHD.

וכעת לאור הממצאים המשמחים, צביקה פז חושף לתקופה קצרה את השיטה לאנשי חינוך, ללא תשלום, כדי לעזור למאות אלפי הורים כאן בישראל המתמודדים עם ילדים בעלי קשיי קשב וריכוז.

לקבלת מצגת ההסבר על השיטה יש ללחוץ כאן:

https://hatrufa.ravpage.co.il/morimharedim?ref=hadran

Inner 620/130

מומלץ עבורך

כתיבת תגובה