האופציה מומשה: 27 קומות בעסקה של כ-350 מיליון

קבוצת סופרין-וייס תבנה מגדל משרדי בוטיק בפ"ת בלב אזור העסקים על הקו האדום המתפתח  • מגדל 'בזל פארק יהיה נמוך יחסית, רק 27 קומות בלבד

מגדלי מגורים בתל אביב | צילום אילוסטרציה, קובי גדעון פלאש 90.

אזור הקו האדום בפתח תקוה הופך בשנים האחרונות את פניו והוא נחשב כיום לאזור העסקים הבא של גוש דן. חברות וארגונים גדולים מעדיפים לצאת כיום מלב תל אביב בשל העלות הגבוהה ובעיית הנגישות. המגדלים המתחילים לצמוח כבר היום יהפכו בסופו של דבר, את האזור לליבת העסקים האזורית.

'ביזנעס' מתרחב בניו-מדיה: מהיום, כל העדכונים – גם בוואטסאפ!

box

קבוצת  סופרין וייס נדל"ן, רכשה לאחרונה את האופציה שהוצעה לה על הקו האדום בפתח תקוה, והיא מתכוונת להקים במקום מגדל משרדי בוטיק בשם 'בזל פארק'.

המגרש בן שלשה וחצי הדונמים אותו רכשה קבוצת סופרין-וייס ממוקם בלב אזור העסקים, מול בתי המשפט, על ציר הרכבת הקלה, וכיום שוכן בו מוסד חינוכי במבנה בן קומה אחת.

את מגדל בזל פארק מתכוונת חברת סופרין וייס להקים במתווה של משרדי בוטיק יוקרתיים, המגדל יהיה בן 27 קומות וישתרע על שטח של 40 אלף מ"ר בלבד, המגדל צופה לנוף המרהיב של הפארק האקולוגי החדש ושכונת לב המושבות החדשה. המשרדים ישווקו לחברות גדולות וגם למשקיעים פרטיים בתמהיל מבוקר.

לפי דיווח ב'כלכליסט' לפני מספר שבועות – בטרם מומשה האופציה – עלות הקמת הפרויקט, כולל הקרקע, נאמדת בכ-350 מיליון שקלים, והמשרדים במקום יימכרו לפי 6,800 ש"ח למ"ר.

צחי סופרין מנכ"ל קבוצת הנדל"ן סופרין אומר כי "הניסיון הרב שרכשנו בהקמת מגדלי עסקים בכל רחבי הארץ והעולם ובפרט באזור המרכז, הביא אותנו להחלטה שהמקום הנכון הבא להשקעה הוא על הקו האדום בפתח תקוה. זה הדבר הבא בעולם העסקים ולשם אנו מכוונים. מגדל בזל ייבנה לפי כל הסטנדרטים הגבוהים של קבוצת סופרין וייס שצברה פופולריות רבה בקרב משקיעים ובעלי חברות".

inner
side

תגובה אחת ל: "האופציה מומשה: 27 קומות בעסקה של כ-350 מיליון"

  1. אפשר שאלה ???
    אם עלות הבניה והקרקע מגיע ל 350 מליון ש"ח איך מוכרים ב 6800 ש"ח ???
    40 אלף כפול 6800 ש"ח מגיע ס"ה ל 272 מליון ש"ח בלי להפחית מע"מ
    נסיון של הקמת מגדלים ברחבח העולם …..

כתיבת תגובה