האוצר: מתווה הפיצויים לעסקים ייבנה בשיתוף בכירי עולם העסקים

שר האוצר והנהלת משרדו מגבשים עם נציגי המגזר העסקי את מתווה הפיצויים | שר האוצר מסר למשתתפים כי הוא פועל לסיים את גיבוש מתווה הפיצויים ולפרסמו במהירות האפשרית ועושה הכל כדי לתת מענה מקיף להורדה למינימום של הבירוקרטיות והחסמים, תוך הענקת המעטפת הכלכלית עבור המעסיקים והעובדים וכוונה לשמר משק פעיל

שר האוצר בצלאל סמוטריץ' בהתייעצות עם בכירי עולם העסקים בישראל | צילום: דוברות משרד האוצר

בונים את מתווה הפיצויים יחד עם המגזר העסקי: שר האוצר בצלאל סמוטריץ׳ והנהלת משרד האוצר נפגשים כעת עם נציגי המגזר העסקי ומקיימים שיח על מתווה הפיצויים המתגבש.

שר האוצר מסר למשתתפים כי הוא פועל לסיים את גיבוש מתווה הפיצויים ולפרסמו במהירות האפשרית ועושה הכל כדי לתת מענה מקיף להורדה למינימום של הבירוקרטיות והחסמים, תוך הענקת המעטפת הכלכלית עבור המעסיקים והעובדים וכוונה לשמר משק פעיל. ״תפקידנו לספק את מירב המידע והפתרונות, כדי להעניק וודאות לכל השחקנים ושמירה על המשק הישראלי כולו על כל אגפיו״.

בפגישה משתתפים יו״ר נציגי המגזר העסקי דובי אמיתי, נשיא התעשיינים ויו״ר נשיאות המעסיקים ד״ר רון תומר, נשיא התאחדות הקבלנים ראול סרוגו, נשיא לה״ב רועי כהן, יו״ר לשכת יועצי המס ירון גינדי, סגן נשיא לשכת המסחר אמיר שני, מנכ״ל אסם אבי בן אסייג, יו״ר איגוד הרשתות בלשכת המסחר שחר תורג׳מן, מנכ״ל התאחדות הקבלנים בוני הארץ יגאל סלוביק, ראש אגף הכלכלנים בהתאחדות התעשיינים נתנאל היימן ויו״ר איגוד ההייטק מריאן כהן.

סמוטריץ' בהתייעצות עם בכירי עולם העסקים בישראל | צילום: דוברות משרד האוצר

בפגישה השתתפו הנהלת משרד האוצר מנכ״ל משרד האוצר שלומי הייזלר, החשב הכללי יהלי רוטנברג, סגן הממונה על התקציבים כפיר בטט, ראש רשות המסים שי אהרונוביץ׳ והמשנה למנכ״ל משרד האוצר ישראל מלאכי.

כתיבת תגובה