האלטרנטיבה המושלמת לתל אביב – משרדים להשכרה בבני ברק והסביבה

רועי נגר, zuznadlan

תל אביב היא יעד מתבקש עבור חברות ובתי עסק רבים המעוניינים במיקום מרכזי למשרדיהם, אך גם הביקוש בעיר הוא גבוה ביותר, מה שמביא לעליית מחירים מתמדת. בהקשר זה מסתמנת בשנים האחרונות בני ברק כאחת האלטרנטיבות האטרקטיביות ביותר, עם מרבית היתרונות של תל אביב בצירוף כמה מאפיינים חיוביים נוספים.

מהן כמה מהאפשרויות למציאת שטחי משרדים להשכרה בבני ברק שכדאי לכל חברה גדולה, קטנה או בינונית להכיר ומהם היתרונות של אפשרויות אלו לעומת חיפוש בתל אביב עצמה? כיצד מומלץ לחפש על מנת להבטיח כי אתם מוצאים את האפשרויות האטרקטיביות ביותר עבור החברה שלכם?

מגדלים חדשים ומשרדים להשכרה במתחם בסר בני ברק

אחת האפשרויות הטובות ביותר כיום עבור שטחי משרדים להשכרה בבני ברק הוא מתחם בסר – מתחם העסקים החדש יחסית של העיר, הכולל כמה וכמה מגדלים גבוהים ושטחים משרדיים רבים להשכרה ולמכירה. האזור כולו מטופח ומתוחזק בקפידה ומהווה סביבת עסקים דינמית ונמרצת, עם כמה יתרונות משמעותיים ביותר ביחס לאזורי משרדים אחרים, במיוחד בתל אביב. למשל, דמי השכירות שמשלמים בתי עסק במתחם בסר נמוכים משמעותית מדמי השכירות הנגבית בתל אביב (מה שעשוי ליצור הפרש משמעותי בהוצאות החברה לאורך זמן), האזור כאמור מטופח ומפותח ביותר וגם נגיש לעורקי תחבורה ראשיים, ביניהם גם רכבת ישראל וגם קו של הרכבת הקלה החדשה העובר בסמיכות. כלומר, מדובר באזור נגיש ביותר (כולל שבילי אופניים ופתרונות חנייה לרכבים פרטיים גם כן), אשר הגישה אליו אינה מצריכה כניסה למרכז תל אביב ועמידה בפקקים האינסופיים. במתחם ניתן למצוא סביבת עסקים דינמית ותוססת, עם מסעדות, בתי קפה, סניפים של הבנקים הגדולים ואפילו מקומות בילוי, לצד מגדלי המשרדים המטופחים והמרשימים.

משרדים להשכרה במתחם הבורסה רמת גן

אפשרות אטרקטיבית נוספת אשר ממוקמת גם כן בלב ליבו של גוש דן, אך לא במרכז תל אביב עצמה, הוא מתחם הבורסה ברמת גן. גם אזור זה כולל מגדלי משרדים רבים המציעים שטח משרדי זמין עם היתרונות המשמעותיים של נגישות, תשתיות מתוחזקות וסביבה עסקית דינמית.

חברה הבוחרת באפשרות של משרדים להשכרה בבורסה מאפשרת לעובדיה להגיע בקלות ובנוחות לעבודה מדי יום וממקמת עצמה בסביבה אשר תטיל רושם משמעותי ביותר על כל גורם חיצוני המגיע אל המשרדים (הנוף מהמגדלים של אזור הבורסה מרהיב ביותר וצופה אל תל אביב כולה). ההיצע הרחב יחסית של משרדים להשכרה במתחם הבורסה רמת גן מאפשרים גם ליהנות מטווח אפשרויות ומחירים רחב יחסית, המתאים גם לבתי עסק ומשרדים קטנים או בינוניים.

הכל תלוי בחיפוש – כיצד מומלץ לחפש אחר משרדים להשכרה באזור גוש דן?

אולי ההחלטה החשובה ביותר שיש לקבל כאשר מתעניינים במשרדים להשכרה בתל אביב או בסביבתה, דוגמת בני ברק או רמת גן, היא כיצד לחפש ולאילו אנשי מקצוע לפנות.

בהקשר זה, ההמלצה החמה והסיכויים הטובים ביותר למצוא שטח משרדי מתאים במחיר אטרקטיבי

היא לעבוד עם חברה המתמחה בנדל"ן עסקי בתל אביב והסביבה, ובפרט מתמחה באזורי העסקים השוקקים של רמת גן ובני ברק – מתחם בסר ומתחם הבורסה.

לדוגמה, חברת תיווך ZUZ יועצי נדל"ן מתמחה בין השאר גם באזורים אלו, ומוצאת מדי חודש ללקוחותיה שטחי משרדים המתאימים לצרכים שלהם, בתנאים נוחים יותר ומחירים נמוכים יותר מאשר שטחי המשרדים של מרכז תל אביב.

עבור כל בית עסק בכל סדר גודל השוקל את האפשרות של משרדים להשכרה במתחם בסר בני ברק או משרדים להשכרה במתחם הבורסה (כמו גם בכמה וכמה אפשרויות אטרקטיביות נוספות בתל אביב וסביבתה הקרובה), טוב יעשה אם יעבוד עם חברת ייעוץ ותיווך נדל"ן עסקי המתמחה בהתאמת השטח המשרדי המתאים ביותר ללקוחותיה, ובאזורים האטרקטיביים ביותר שבנמצא כיום. זו החלטה שיכולה לשנות את כיוון ההתפתחות של החברה שלכם, לא פחות מכך…

בהצלחה!

 

 

 

 

כתיבת תגובה