האלכוג’ל לא יעלה יותר מ-9.90 ל-100 מ”ל

מיכל ה-500 מ”ל יעלה בחלק מהרשתות 19.90 ש”ח. תיתכן הגבלה על מספר המיכלים • זאת, לבקשת שר הכלכלה מרשתות המזון • לשר נענו רק הרשתות: רמי לוי, שופרסל, יוחננוף, יינות ביתן, ויקטורי, רשת B  וסופר פארם

ג'ל חיטוי על פס הייצוור במפעלי סנו | צילום: יח"צ

בעקבות פניות שיזם שר הכלכלה והתעשייה, אלי כהן, לכל אחת מרשתות המזון והפארם, הביעו רמי לוי, שופרסל, יוחננוף, יינות ביתן, ויקטורי, רשת B  וסופר פארםנכונות כי מוצרי האלכוג’ל ימכרו במחיר אשר לא יעלה על 9.90 ₪ ל-100 מ”ל.

עם זאת, תתכן הגבלה על כמות היחידות שניתן יהיה לרכוש. מרבית רשתות אלו אף הביעו נכונות למכור כמות של 500 מ”ל במחיר שלא יעלה על 19.90 ₪.

Box

יצרני המוצר ציינו היום כי לא קיים מחסור שלא מאפשר את המשך הייצור, אלא ביקושים גבוהים מאוד, אשר הביאו להעדר המוצר מהמדפים, אך הוא ימשיך להיות מסופק לרשתות בימים הקרובים.

בתוך כך, ממשרד הכלכלה והתעשייה נמסר כי אין כל מחסור במוצרי מזון, הייצור נמשך והאספקה לארץ סדירה.

אלי כהן שר הכלכלה והתעשייה הבהיר כי “רשתות השיווק והסופרים יישארו פתוחים. כל התרחישים שנבחנים כוללים השארת רשתות השיווק פתוחות, לרבות המפעלים החיוניים בהם מיוצרים מוצרי המזון ומוצרי הטואלטיקה. אני קורא לציבור לנהוג באחריות ובשיקול דעת. אין צורך להסתער על המדפים”.

גורמי המשרד, הפועלים בתחומי התעשייה, נמצאים בקשר ישיר עם כל הגורמים הרלוונטיים ומקבלים דיווחים שוטפים על מצב המשק. המוקד לפניות התעשייה, ממשיך לפעול כרגיל.

Inner

כתיבת תגובה