הבנייה מתקדמת ברמת בית שמש ג'2, התקבל טופס 4 ראשון

הטופס ניתן לפרויקט 'הר המלך' שבנייתו כבר הסתיים לפני כשנה. העיכובים בהנפקת טופס 4 נבע בעיקר בגין התנהלות כושלת של משרד השיכון בפיתוח הסביבתי.

טופס 4 לבניין בפרויקט הר המלך רמת בית שמש ג

בשורה משמחת בית שמש: השבוע ניתן טופס 4 הראשון ברמת בית שמש ג'2, וזאת אחרי שנה שלמה של עיכוב בהנפקת הטופס שנבע בגין סדרת בעיות שנוצרו כתוצאה מהתנהלות כושלת במשרד השיכון בנושאי הפיתוח הסביבתי.

המדובר הוא בקבוצת הרכישה 'הר המלך'  שלפני שנה סיימו את הפרויקט כולו.

אבל למרות הסיום  בגלל בעיות בפיתוח לא התקבל הטופס המיוחל. כעת, לאחר שמשרד השיכון השלים את הפיתוח, התקבל הטופס שיאפשר סוף-סוף את כניסת הרוכשים לדירות. פריצת הדרך שהושגה בקבלת טופס 4 ראשון ברמב"ש ג'2 יאפשר כעת גם לשאר הפרויקטים במקום שהיו תקועים בהמתנה נואשת, לקבל את הטופס המיוחל.

כזכור, לפני כחמש שנים התפרסמו המכרזים ל – 1,900 יח"ד ברמת בית שמש ג'2, כשהזוכים במכרז התפצלו לשניים: בשלב הראשון זכו היזמים בכ– 1,000 יח"ד, ואילו 900 יח"ד הנותרות זכו בהם היזמים רק כשנה לאחר מכן, וזאת לאחר תסבוכת משפטית שנפתרה.

גורמים בענף הבניה מתריעים זה זמן רב מפני ההתנהלות הכושלת של משרד השיכון בכל מה שקשור לפיתוח הסביבתי. מדובר בכסף שהיזמים משלמים למדינה מיד לאחר הזכיה במכרז כדי שישלימו את הפיתוח, אבל בפועל במשרד השיכון מתנהלים בעצלתיים וגוררים את הזמן לרעת היזמים והרוכשים.

 

כתיבת תגובה