הדיגיטל החרדי || המיזוג שהפתיע את הענף

קבוצת גל אורן לרנר BSD ממזגת לתוכה את חברת Better digital שבבעלות שמואל דרילמן • היכן תשב מי שתהפוך למחלקת הדיגיטל הגדולה במגזר? • ההערכות בענף: איזה תקציב שנתי תגלגל המחלקה וכמה יגלגלו מחלקות הדיגיטל של המשרדים הגדולים? • כל פרטי המהלך שהפתיע את עולם הפרסום החרדי והדתי

הרמת כוסית לרגל המיזוג במשרד גל אורן לרנר BSD | צילום: אפרים מנחימוב

מיזוג נוסף של קבוצת גל אורן BSD: משרד הפרסום החרדי-דתי ‘גל אורן לרנר BSD’ הודיעה בליל אמש (ה’) כי צירפה לשורותיה את חברת הדיגיטל Better Digital שבבעלות שמואל דרילמן במסגרת המיזוג תוקם מחלקת דיגיטל מורחבת הכוללת את פעילות לקוחות better digital יחד עם לקוחות הדיגיטל של גל אורן לרנר

את מחלקת הדיגיטל המורחבת ינהל שמואל דרילמן, מוותיקי הפרסום המגזרי בדיגיטל, והפעילות כולה תפעל תחת גל אורן לרנר, במטרה להציע ללקוחות הקבוצה מעטפת שירותים מורחבת הכוללת מלבד יכולות הדיגיטל המורחבות גם את שירותי הפרסום, יחסי הציבור וההפקה המתקדמים של הקבוצה.

250/200 סייד בר + קובייה בכתבה

המחלקה החדשה של better digital מקבוצת גל אורן לרנר תהיה הגדולה במגזר החרדי והדתי מבחינת היקפי הלקוחות והתקציבים בדיגיטל.

ל’ביזנעס’ נודע כי המחלקה החדשה תתמקם במשרדי גל אורן לרנר שבמתחם הבורסה ברמת גן. כמו כן, גורמים בענף הפרסום החרדי אמרו ל’ביזנעס’, כי לאחר המיזוג, יהפוך ‘גל אורן לרנר’ למחזיק במחלקת הדיגיטל הגדולה ביותר בהיקפה במגזר החרדי. הערכות שונות ובלתי רשמיות מדברות על ניהול תקציב שנתי של כ-15-20 מיליון ש”ח, לעומת משרדי הפרסום החרדיים הגדולים, שתקציבם השנתי המקביל, לפי הערכות בלתי רשמיות, מנהלים תקציב של כ-4-5 מליון ש”ח במחלקות הדיגיטל שלהם.

לדברי אורן אלימלך מנכ”ל קבוצת גל אורן לרנר, ההחלטה להשקיע ולהרחיב את הפעילות בתחום הדיגיטל, מגיעה כחלק מאסטרטגיית ההובלה בפרסום המגזרי, והטמעת הדיגיטל כחלק אינטגרלי מהחדשנות הפרסומית גם במגזר הדתי והחרדי. יש לציין כי זהו מהלך מפתיע וייחודי בתחום הפרסום המגזרי.

שמואל דרילמן | צילום: אפרים מנחימוב

שמואל דרילמן מייסד ומנכ”ל better digital אומר כי משבר הקורונה האיץ את המעבר לעולם הדיגיטלי וכי החיבור הזה ייטיב עם לקוחות שיהנו כעת ממחלקת דיגיטל מקצועית שתצטרף למחלקות יחסי הציבור, הפרסום, והאירועים של הקבוצה. “אני שמח להצטרף לקבוצה גדולה ואיכותית של אנשים, יחד – השמים הם הגבול”.

דרילמן מציין כי למעלה מ-66% מהנמנים על החברה החרדית משתמשים היום באינטרנט וצורכים דיגיטל, נתון גבוה יחסית לשנים קודמות, וכי משבר הקורונה האיץ את החשיפה לדיגיטל בכל המגזרים, ובוודאי במגזר החרדי.

Inner article

קבוצת הפרסום גל אורן לרנר קיימת מעל 40 שנה ומנהלת את הפרסום של סדרת מותגים מובילים מהשורה הראשונה במגזר הדתי והחרדי, כדוגמת בנק הפועלים, תנובה אגד, אל על, קופ”ח  מאוחדת, עיריית ירושלים, קבוצת ישראל היום, סיעת ש”ס, ניר ברקת, עמותות חברתיות, מגזר שלישי קמפיינים ייחודים ונוספים, המטופלים על ידי מותגי קבוצת גל אורן לרנר במגזר הדתי והחרדי.

חברת Better Digital הינה משרד הדיגיטל הוותיק והמוביל במגזר הדתי והחרדי, המטפלת בלקוחות משמעותיים בתחומי הצרכנות, הנדל”ן וכן עמותות גדולות, בין לקוחותיה נמנים , נעם1, עמותות יד אליעזר ויד לאחים, וחברות הנדל”ן ISA גרופ, ויהודה רחמים.

מומלץ עבורך

כתיבת תגובה