הדיור הציבורי: כמה אכלוסים ביצעה עמידר במחצית 2022?

 במהלך החציון הראשון של 2022 – כ-500 משפחות הזכאיות לדיור ציבורי אוכלסו בהצלחה בדירת קבע באמצעות משרד הבינוי והשיכון וחברת עמידר החדשה | 37 משפחות אוכלסו באזור ירושלים: 12 בבית שמש, 25 בבירה | ומה קורה בגזרת האכלוסים בפריפריה?

משרדי עמידר בירושלים | צילום: מפות גוגל

חברת עמידר החדשה, שהינה זרוע הביצוע של משרד הבינוי והשיכון, המנהלת את מרבית נכסי הדיור הציבורי בישראל – ופועלת לאורך השנה לאכלוס זכאים בדירות שבניהולה, פעלה במחצית הראשונה של שנת 2022 לאכלוס משפחות הזכאיות לדיור ציבורי.

במהלך תקופה זאת שיכנה עמידר בהצלחה כ-500 משפחות בדירות קבע, מתוכן 55 משפחות באמצעות מרכז השירות של עמידר בעיר ירושלים – מהן 25 משפחות שוכנו בבירה, ו- 12 בבית שמש.

250/200 סייד בר + קובייה

האוכלוסים בוצעו באופן הבא: אזור הצפון – 224 אכלוסים, אזור המרכז – 153 ואזור דרום – 121.

מנכ"ל משרד הבינוי והשיכון, אביעד פרידמן: "קידום פתרונות דיור לכלל אזרחי ישראל היא ליבת העשייה של משרד הבינוי והשיכון, עם דגש מיוחד על פתרונות דיור לשכבות הזקוקות לכך מכל. הטיפול בהיצע הדיור והגדלת השיווקים המשמעותית שיצרנו, יחד עם הבאת תקציבים נוספים לרכש ושיפוצים עבור הדיור הציבורי, הם מהלכים מהותיים המשפיעים ישירות על שוק הנדל"ן וקידום מערך הדיור הציבורי. אנו פועלים לקדם את העברת יתרת התקציבים עליהם סוכם בהקדם, על מנת שנוכל לספק קורת גג למשפחת נוספות. אני מודה לשותפינו בחברת עמידר על פעילותם ותרומתם לנושא חשוב זה."

Inner 620/130

מומלץ עבורך

כתיבת תגובה