הדירקטוריון התכנס: מנכ”ל הרכבת זומן לשימוע לפני פיטורין

אם שחר איילון לא יצליח לשכנע את חברי הדירקטוריון של רכבת ישראל בצדקת דרכו – ההודעה על פיטוריו תהיה בלתי נמנעת • השימוע: ביום שלישי הבא

נחוש לפטר. שר התחבורה וראש הממשלה עם דן הראל, יו"ר הרכבת | צילום: משה מילנר, לע"מ, פלאש 90

ביום שלישי הקרוב, מנכ”ל רכבת ישראל שחר איילון, ייאלץ להילחם על שמו הטוב, כושרו הניהולי והאדרת הצלחותיו – אם ישנן כאלה, וסביר שישנן.

‘ביזנעס’ מתרחב בניו-מדיה: מהיום, כל העדכונים – גם בוואטסאפ!

250/200 סייד בר + קובייה

רק בחודש מרץ האחרון קיבל מנכ”ל רכבת ישראל בונוס שמן בסך 67 אלף שקלים בעקבות הצלחותיו. אך הדבר לא מנע מחברי הדירקטוריון לראות בו כישלון, ולהזמינו לשימוע לפני פיטורים ביום שלישי הקרוב.

הבוקר (ה’) שיגר איילון מכתב אזהרה חריף לחברי הדירקטוריון, בו תבע מהם לא להטות את דינו בעקבות מסע שמנהל נגדו, לטענתו באמצעות עורכי דינו, דן הראל, יו”ר דירקטוריון הרכבת.

“לפני שבועות ספורים בלבד מצא הדירקטוריון להעניק למר איילון ציון הערכה גבוה ביותר, 9, ביחס לתפקודו כמנכ”ל, ואף להעניק לו בונוס – עובדות המלמדות כשלעצמן על כי חברי הדירקטוריון, המלווים את עבודת המנכ”ל באופן שוטף, מכירים בעוצמת העשייה של המנכ”ל ואיכותה”, כתב עורך דינו של איילון – בשמו. “בהנחה שהדירקטוריון אישר למר הראל להודיע על ההדחה, הרי שהחלטה זו סותרת את ההחלטה האמורה מניה וביה. היכן טעה הדירקטוריון, אז או היום?!”.

כפי שדווח ב’ביזנעס’, איילון ביקש לדחות את הדיון למועדו המקורי – בעוד שבועיים, אך חברי הדירקטוריון לא נעתרו לבקשתו, והדיון על הדחתו התקיים כפי שתוכנן, כאשר נמנע מהמנכ”ל להשתתף בו.

עד השימוע, איילון יתכונן היטב, והוא צפוי להכין חומר מרשים על פעילותו בתפקיד המנכ”ל. מקורביו שצוטטו ב’גלובס’ טענו, כי איילון נחוש בדעתו להישאר בתפקידו וכי הוא מופתע מרעיון ההדחה.

Inner 620/130

מומלץ עבורך

כתיבת תגובה