ההילולא הקדושה ששומרת מכל פגע

בתקופה כה מבולבלת וסבוכה, בענייני הפרט והכלל, ישנו אור אחד בוהק שהותיר איתו בעת הסתלקות סבא קדישא, הרב רחמים חי חויתה זצק”ל, הידוע כמסוגל להושיע רבבות • הילולת הצדיק תתקיים בקרוב ולכם ניתנת הזדמנות פז להינצל מכל פגע וכן להשתתף בהגרלת ענק

צילום: עזרא טרבלסי

בעוד ימים ספורים תתקיים הילולת הרב רחמים חי חויתה הכהן זצק”ל המהווה עבור רבים קרן אור בתוך אפלת החיים.

עניינים גדולים ונשגבים סובבים את האירוע הקדוש ונשתדל לפורטם בפניכם ככל הניתן בפלטפורמה זו.

מהרו להבטיח השתתפותכם ותראו ישועות>>>

רבי רחמים חי חויתה הכהן, דמות המופת, מוקד הישועות היה צדיק עצום אשר הרבה פעלים ממקום מושבו שבדרום ואורו נגה על פני כל הארץ. מרן הרב עובדיה יוסף זצוק”ל התבטא בשבחו וציין כי לולא הייסורים שפקדו את הרב, היה ראוי להיות רב ראשי בישראל.

אחר פטירתו, נכדו – רבי חיים כהן זצוק”ל, הקים ישיבה על קברו של האבא הגדול, רבי חויתה זצוק”ל וכן את אימפריית המוסדות המפוארת ‘חכמת רחמים’ בברכיה שבדרום. משם יוצאת אורה לכל הארץ ומעשי חסד לאלפים, לרבות פעילות ענפה של ת”תים, ישיבות, כוללי אברכים ועוד.

חתנו, הקדוש העליון רבי בנימין הכהן, היה מהבודדים בארץ שהכיר את סודות הסרת עין הרע, כשהוא מקיים את הטקס בבית דין על פי המקובל בספרים הקדושים וכך הושיע רבבות אשר התדפקו לפתחו.

כעת, ממשיכי דרכו של הרב בנימין, בניו – הרב חננאל והרב ברכאל הכהן, מזכים את הרבים ומעניקים אפשרות עבור רוכשי שני כרטיסים ומעלה לאירוע ההילולא, למסור שני שמות להסרת קפידות ועין הרע.

זאת בנוסף להגרלת ענק על רכב חדש מהניילונים, בו יזכה אחד ממשתתפי האירוע בשידור חי.

מהרו להבטיח השתתפותכם ותראו ישועות>>>

מומלץ עבורך

כתיבת תגובה