הושלמה עסקת גב ים בין המיליארדר אהרון פרנקל ונכסים ובניין

עסקת גב ים היא אחת מהעסקאות הגדולות בתולדות שוק ההון הישראלי, והגדולה בהיסטוריית ענף הנדל”ן | העסקה התארכה כחצי שנה ובמשך זמן זה השלימה נכסים ובניין את המהלך לרכישת החברה עם המיליארדר איש העסקים אהרון פרנקל, כשפרנקל מוכר לנכסים ובניין את אחזקותיו בגב ים בשיעור של 37.2% בכמיליארד דולר | נכסים ובניין העלתה את שיעור אחזקותיה בגב ים לכ-87%

אהרון פרנקל | צילום: רמי זרנגר

היום (ב) הושלמה עסקת הענק בשוק ההון, וכלל מניות השליטה בחברת הנדל״ן גב ים עברו לידיה של נכסים ובניין שבשליטת דיסקונט השקעות.

עסקת גב ים היא אחת מהעסקאות הגדולות בתולדות שוק ההון הישראלי, והגדולה בהיסטוריית ענף הנדל״ן. בסיום תהליך עסקת הענק שהתארכה כחצי שנה, נכסים ובניין השלימה את המהלך לרכישת החברה עם המיליארדר איש העסקים אהרון פרנקל, כשפרנקל מוכר לנכסים ובניין את אחזקותיו בגב ים בשיעור של 37.2% בכמיליארד דולר, ובכך, נכסים ובניין העלתה את שיעור אחזקותיה לכ-87% מאמצעי השליטה בגב ים.

גב ים, היא אחת מחברות הנדל״ן המניב האיכותיות ביותר בישראל, עם פורטפוליו נכסים מן הטובים שבענף הנדל״ן, כשעיקר לקוחותיה הם לקוחות מענף ההיי טק, ובדגש על החברות הגדולות והבינלאומיות והיציבות של הענף. לחברה קופת מזומנים גדולה. כמו כן החברה מצויה בתנופת פיתוח מואצת שתכפיל את שטחי הנדל״ן שבבעלותה.

נכסים ובניין תחזיק בחברה עם פוטנציאל ערך עצום האמורה להציף לה ערך רב בטווח הבינוני והארוך.

עסקת גב ים הניבה לאיש העסקים הבינלאומי אהרון פרנקל רווח חסר תקדים של כמיליארד ורבע ש״ח ותשואה של כ-100% על ההון שהשקיע בגב ים.

פרנקל ידוע כתומך גדול בפרויקטים חברתיים ובריאותיים לרווחת החברה בישראל.

בחתימת ההסכם איחל פרנקל לרוכשים שימשיכו לפתח ולממש את הערך העצום הגלום בגב ים. שכן, הם מקבלים לידם שליטה בחברה סולידית המנוהלת בידי הנהלה מקצועית ומנוסה אשר יש לה את כל הנתונים האיכותיים כדי להמשיך ולהשיא רווחים גדולים לבעלי מניותיה.

מומלץ עבורך

כתיבת תגובה