הושלמו ההכנות ברשת הכוללים ”תורת חסד” למעמד קריעת ים סוף הלילה בחצות למעוכבי זיווג ולמצפים לזרש”ק

מאות אברכים ת”ח יעתירו לאחר סדר של עמל מופלג בלימוד התורה בתפילות נרגשות בהיכלי הכוללים ובציונו של מרנא החזו”א זיע”א, כשלפני העמוד בציון החזו”א יתפלל ראש רשת הכוללים של ‘תורת חסד’ חתנא דבי נשיאה הגאון הצדיק רבי יצחק קולדצקי שליט”א

יח"צ תורת חסד

התרגשות רבה בקרב כלל הציבור לקראת מעמד התפילה המרטיט הלילה ליל ערש”ק פרשת בשלח שירה, בהיכלי הכוללים ובציון מרנא החזון איש זיע”א  לאחר סדר לימוד מיוחד בעמל התורה מופלג של מאות אברכים ת”ח, על-ידי רשת הכוללים “תורת חסד”.

 הלילה  יתקיים מעמד תפילה מיוחד  לאחר שילמדו מאות אברכים בערגה, בכיסופים, בכוונה גדולה, בהתעוררות. האברכים האלה, שיושבים היום על לימודם והוגים בתורה, הם כאלה שיצטרפו ל’יום של תורה’ בזכות מחזיקי התורה, שבזכותם בתי המדרש מלאים לומדים, שבזכותם קול התורה עולה מעלה מעלה, והם אלו שזוכים לראות ישועות ענקיות בעניינם. וגם עכשיו, הישועות בדרך בע”ה.

אחרי הלימוד, בתענית דיבור ובהתעוררות גדולה, יתפללו האברכים, גדושים ומלאים בזכות התורה וישפכו שיח לפני בוחן ליבות, להביא בסייעתא דשמיא לישועה.

מעמדות תפילה מרטיטים המחברים שמיים וארץ ותפילה שחודרת לעצמות, נכנסת אל הלב ויוצאת ממנו בסערה, עולה ומעלה את האדם השמימה, עם בקשתו, אל מתחת לכסא הכבוד.

ואפשר  לזכות בס”ד. מי שיתקשר למסור את שמו, יזכה שהתפילה שלו תינשא אל על ואת זכות לימוד התורה שילמד לזכותו.

רשת הכוללים ‘תורת חסד’ מארגנים כמה פעמים בשנה, בימים שבהם שערי שמים נפתחים וצינורות השפע מתמלאים, סדרים מיוחדים ללימוד ולתפילה, בהם משתתפים מאות רבות של אברכים. לאחר סדרי הלימוד, בתענית דיבור, נערכים בו זמנית תפילות לזכותם של הזקוקים לישועות ובפרט לזרש”ק וזיווג הגון ופרנסה בנקל ובשפע , על פי נוסח שערך מרן הגר”י אדלשטיין זצ”ל שרבים זכו להישווע בזכות תפילו זו . כשלפני העמוד יתפלל ראש רשת הכוללים של ‘תורת חסד ‘ חתנא דבי נשיאה הגאון הצדיק רבי יצחק קולדצקי שליט”א  לעורר רחמי שמים על  כל שמות תומכי עמלי התורה ונושאי התפילות,

למעלה מעשור נערכים המעמדים נוראי ההוד הללו, על ידי רשת ‘תורת חסד’ וסיפורים רבים על מחזיקי התורה והתפילות, שנושעו, עוברים מדי שנה מפה לאוזן.

מעמד התפילה שיחול כאמור הלילה בחצות הלילה והוא יערך בהיכלי הכוללים, כשהמעמד המרכזי יתקיים בציונו של מרנא החזון איש זיע”א ע”י מאות תלמידי חכמים שסיימו ‘יום של תורה’, בלא לדבר דיבורי חול, בלא להיכנס לעסקי החולין, מעמדות שכולם תורה ותפילה, הם יישאו את תפילתם הזכה על התורמים ויזכו לפתיחת שערי רחמים.

מי ששמו הוזכר במעמדות הקודמים של ‘תורת חסד’ יודע שההתרגשות עולה שם לשיאים חדשים והעיניים לא נשארות יבשות.

ברשת הכוללים תורת חסד מבקשים מהציבור להקדים ולמסור את השמות מוקדם ככל האפשר בכדי למנוע את הלחץ של הרגע האחרון כאן בקישור המצ”ב או בטלפון 1700-555-013

מומלץ עבורך

כתיבת תגובה