הזירה הישראלית: Fiverr ‘השתלטה’ על המתחרה ב-95 מיליון ד’

מה עושים כשחברה מתחרה מוצלחת ומספקת ללקוחות חבילה זהה (כמעט) עם מאפיינים משלימים למה שיש לכם להציע? פשוט משתלטים עליה | זה מה שעשתה חברת Fiverr עם רכישת Stoke Talent – שתיהן מציעות ללקוחותיהן פלטפורמה לניהול עבודה מול פרילנסרים | רכישת Stoke Talent תאפשר ל-Fiverr לספק פתרון כולל המאפשר לארגונים גדולים לנהל תהליכי עבודה של גיוס וניהול פרילנסרים העובדים און-ליין ואוף-ליין

חיליק פז ושחר ארז, מייסדי Stoke | צילום: Yarin Taranos

חברת ‘Fiverr אינטרנשיונל בע”מ’ המפעילה פלטפורמה המחברת בין עסקים לפרילנסרים, הודיעה אתמול על רכישת Stoke Talent, המפעילה גם היא פלטפורמה המספקת פתרון כולל לעסקים לניהול עבודה מול פרילנסרים, בתמורה ל-95 מיליון דולר. הפלטפורמה מספקת כלים לגיוס, קליטה, תשלום, מעקב אחר תקציבים וחשבוניות ועוד. עם רכישת Stoke עתידה Fiverr לספק ערך רב יותר עבור ארגונים ועסקים גדולים ולשלב פרילנסרים בקלות וביעילות בתהליכי העבודה הקיימים שלהם.

Stoke Talent (סטוק) הוקמה על ידי שחר ארז וחיליק פז במטרה לסייע לחברות וארגונים גדולים לנהל את תהליך הגיוס וההעסקה של פרילנסרים. Stoke מאפשרת לארגונים לפשט את תהליך הגיוס והניהול של פרילנסרים, החל משלב הגיוס דרך שלב החוזים (ONBOARDING), חיבור למערכות ארגוניות, מעקב אחר ביצוע ותשלומים לפרילנסרים בכל מקום בעולם. החיבור עם Fiverr פותח ל-Stoke אפשרויות רבות חדשות – האצת החדירה לשוק, חיבור עם אקו סיסטם רחב מאוד לשירותי פרילנסרים וסינרגיה בין הטכנולוגיות.

250/200 סייד בר + קובייה

כיום החברה מעסיקה כ-30 עובדים במשרדיה בתל אביב. והפעילות הנוכחית של Stoke Talent תמשיך לפעול באופן עצמאי. באותו זמן, שתי החברות יעבדו יחד כדי לפתח את הסינרגיה בין מוצרי ה-B2B של Fiverr, בהם Fiverr Business, ומערכת ניהול הפרילנסרים של Stoke.

מייסד ומנכ”ל Fiverr, מיכה קאופמן אמר עם השלמת תהליך הרכישה: “הרכישה של Stoke Talent היא צעד טבעי ונכון ל-Fiverr שמאפשר לנו לתת מענה לארגונים גדולים יותר, להציע פתרונות תוכנה לעסקים שכבר מעסיקים פרילנסרים וכעת יכולים לנהל את העבודה מולם בקלות וביעילות. בנוסף לקבלת גישה לשוק הפרילנסרים העובדים באוף-ליין, שוק שעודנו גדול ורחב יותר מזה של פרילנסרים העובדים און-ליין. Stoke היא פלטפורמה מצוינת שצומחת במהירות, עם צוות מעולה, שעומד מאחוריה ואנו מאד שמחים לצרף אותם למשפחה שלנו”.

Inner article

מייסד משותף ומנכ”ל Stoke Talent, שחר ארז הוסיף: “אנו רואים בעצמנו שותפים לחזון של Fiverr שרואה בפרילנסרים משאב יקר ערך, שיכול לתרום רבות לחברות וארגונים. מדובר בהזדמנות מדהימה להמשיך לעשות את מה שאנחנו אוהבים, רק באופן רחב ומשמעותי יותר. יחד עם Fiverr יש לנו את היכולת לבנות אקו-סיסטם בו עסקים יכולים להעסיק פרילנסרים במגוון ערוצים ולייצר עבור עצמם כלים לניהול יעיל של התקשרויות עימם בזירת המסחר של Fiverr. בין שתי החברות קיימות סינרגיות משמעותיות ואנו נרגשים לקראת מה שצופן העתיד”.

עם פרסום דברים סיפרו בחברה כי: “Fiverr שמה לעצמה מטרה לשנות את הדרך בה העולם עובד ביחד. מעל לעשור עומדת Fiverr בחזית עתיד עולם העבודה ומחברת בין עסקים בכל הגדלים לבין פרילנסרים מיומנים המציעים שירותים דיגיטליים ביותר מ-500 קטגוריות ו-9 ורטיקלים, ביניהם עיצוב גרפי, שיווק דיגיטלי, תכנות, וידאו ואנימציה. במהלך השנה שהסתיימה ב-30/6/21 בוצעו בפלטפורמה רכישות של 4 מיליון לקוחות, שבחרו מתוך מגוון רחב של שירותים מפרילנסרים שנמצאים ביותר מ-160 מדינות ברחבי העולם”.

Inner 620/130

מומלץ עבורך

כתיבת תגובה